روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " این بخش از بازار رمزارز شاهد سقف های قیمتی جدید خواهد بود! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ منتشر شد.

این بخش از بازار رمزارز شاهد سقف های قیمتی جدید خواهد بود!

[…]

نوشته این بخش از بازار رمزارز شاهد سقف های قیمتی جدید خواهد بود! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

برگشت پول به پروژه های دیفای و تجربه سقف های قیمتی جدیدیک معامله گر و تحلیلگر که به طور گسترده دنبال می شود، معتقد است که یک بخش نوپا از بازار رمزارزها پس از اصلاح بازار به اوج بیشتری خواهد رسید و شاهد سقف های قیمتی جدید خواهد بود.در یک توییت جدید، این استراتژیست رمزارز، معروف به آلتموین سایکو (Altcoin Psycho) به ۱۹۴۶۰۰ دنبال کننده خود می گوید که به دنبال بخش غیرمتمرکز مالی (DeFi) است تا بتواند دریافت کننده سود حاصل از خارج شدن پول از پروژه های بی ربط آلتکوین ها و ورود آن پول به پروژه های برتر دیفای باشد.“در آینده نزدیک، من فکر می کنم پول از پروژه های مرده خارج می شود و به DeFi بازمی گردد. این می تواند شکل ظاهری سقف نمودار را داشته باشد، اما اینگونه نخواهد بود و بازی ادامه خواهد داشت. ما رنگ قرمز زیادی را خواهیم دید، اما برای بازکرداندن تعادل خواهد بود… وقتی این اتفاق می افتد ، من انتظار دارم که پول به DeFi برگردد و شاهد باشیم که تعداد زیادی از پروژه های DeFi به بالاترین سطح برسند.”آلتکوین سایکو یکی از معدود تحلیل گرانی بود که زمان این اصلاح اخیر بازار را به خوبی پیش بینی کرده بود. در مورد بیت کوین (Bitcoin)، این استراتژیست رمزارز معتقد است که بازار صعودی BTC هنوز به پایان نرسیده است.“ما احتمالاً پایین تر از قیمت فعلی BTC نیز خواهیم رفت اما اینجا بالاترین سطح چرخه صعودی بازار نیست.”با نگاهی به اتریوم (Ethereum)، آلتکوین سایکو انتظار دارد که پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو، یک حماسه را به نمایش بگذارد و یک سقف تاریخی جدید را تجربه کند.“اگر اتریوم سرخ شود، من کف های ان را به شدت خریداری می کنم. ETH را در سطح ۳۰۰۰ دلار خواهیم دید. و این بحث شاید و اما نیستف بحث چه زمانی است.”تعدادی از پروژه های دیفای برتر بازار که می توان آنها را برای سرمایه گذاری بررسی کرد این موارد هستند:چین لینک (CHAINLINK)آوه (Aave)یونی سوآپ (Uniswap)یرن.فایننس (yEarn)سینتتیکس (Synthetix)و …

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " این بخش از بازار رمزارز شاهد سقف های قیمتی جدید خواهد بود! از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×