روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 31 فروردین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 31 فروردین

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۳۱ فروردین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۳۱ فروردینقیمت بیت کوین (Bitcoin) در رساندن خود به بالای تراز ۵۷۰۰۰ دلار با مشکل مواجه شده است. در نتیجه این ارز دیجیتال شاخص روندی نزولی را در پیش گرفته و با خطر سقوط تا تراز ۵۲۰۰۰ دلار مواجه شده است. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین در ۳۱ فروردین خواهیم پرداخت.بیت کوین با یک مانع سخت برای صعود به بالای سطوح ۵۷۰۰۰ و ۵۷۵۰۰ دلار مواجه شده است. قیمت این رمزارز هم اکنون پایین تراز ۵۷۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در نوسان است. یک کانال نزولی کلیدی با مقاومتی در نزدیکی تراز ۵۶۰۰۰ دلار در نمودار ۱ ساعته شکل گرفته است. با توجه به وضعیت فعلی انتظار می رود که این رمزارز تا ترازهای ۵۳۰۰۰ و ۵۲۰۰۰ دلار به حرکت خود ادامه دهد.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینبیت کوین یک روند بازیابی قیمت را از ناحیه مقاومتی ۵۵۰۰۰ دلار آغاز کرد و در این مسیر مقاومت های ۵۶۵۰۰ و ۵۷۰۰۰ دلار را از پیش روی خود برداشت.با نگاهی به حرکات قیمت BTC می توان دید که این رمزارز توانسته است به بالای سطح ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی (Fib Retracement)، در حرکت نزولی از نوسان بالای تراز ۶۳۷۵۰ دلار تا نوسان پایین تراز ۵۱۱۵۰ دلار، راه یافته است. هرچند، خریداران ریسک پذیر برای رسیدن به تراز ۵۷۵۰۰ دلار مسیری دشوار را پیش روی خود دارند و باید توجه داشت که کندل های قیمت با فاصله زیادی پایین تر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته تشکیل شده اند.اینطور به نظر می رسد که بیت کوین در نزدیکی تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت نزولی از نوسان بالای تراز ۶۳۷۵۰ دلار تا نوسان پایین تراز ۵۱۱۵۰ دلار، دوباره روندی نزولی را در پیش گرفته است. در نتیجه با اختلاف در زیر تراز ۵۷۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حرکت است.همچنین یک کانال نزولی کلیدی با مقاومتی در حوالی تراز ۵۶۰۰۰ دلار در نمودار ۱ ساعته تشکیل شده است. اگر که یک شکست حمایتی در کف این کانال در تراز ۵۴۰۰۰ دلار رخ دهد، بیت کوین با خطر سقوط قیمت تا تراز ۵۲۰۰۰ دلار، جایی که احتمالاً با حمایت خریداران همراه است، مواجه خواهد شد.روند صعودی بیت کوین محدود شده است؟اگر که بیت کوین بالاتر از تراز ۵۴۰۰۰ دلار با ثبات باقی بماند، این احتمال قوت خواهد یافت که بتواند به عبور از سدهای پیش رو به سطوح بالاتری دست یابد. اولین مقاومت پیش روی بیت کوین در این مسیر، تراز ۵۶۰۰۰ دلار در بالای سقف کانال نزولی خواهد بود.یک شکست مقاومتی به بالای سقف کانال، راه را برای صعود تا تراز مقاومتی ۵۷۵۰۰ دلار هموار خواهد کرد. سد بزرگ بعدی بر سر راه خریداران عبور از تراز ۵۸۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خواهد بود. بسته شدن کندل ساعتی بیت کوین بالاتر از ترازهای ۵۷۵۰۰ و ۵۸۰۰۰ دلار خواهد توانست به ذهنیت نزولی بازار در کوتاه مدت پایان دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 31 فروردین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×