روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کاردانو از پولکادات در میزان سرمایه استیک شده پیشی گرفت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ منتشر شد.

کاردانو از پولکادات در میزان سرمایه استیک شده پیشی گرفت

[…]

نوشته کاردانو از پولکادات در میزان سرمایه استیک شده پیشی گرفت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کاردانو از پولکادات در میزان سرمایه استیک شده پیشی گرفتمیزان سرمایه استیک (قفل) شده بر بستر کاردانو (Cardano) به ۲۹ میلیارد دلار رسیده است و در این زمینه از پولکادات (Polkadot) پیشی گرفته است.داده های جمع آوری شده توسط ابزار تجزیه و تحلیل کریپتودیفر (CryptoDiffer) نشان می دهند که کاردانو در رسیدن به معیارها و اهداف خود به خوبی پیش می رود. ارقام نشان می دهد که کاربران ۲۸.۹۵ میلیارد دلار بر روی پلتفرم کاردانو سرمایه گذاری کرده اند. میزان سرمایه قفل شده در پولکادات نیز به ۲۵.۴۳ میلیارد دلار رسیده است و بیش از یک سوم کل سرمایه های قفل شده در بازار رمزارزها متعلق به این دو ارز است.میزان سرمایه قفل شده در ارزهای دیجیتالآینده درخشان تر در انتظار استیکینگعرضه های اولیه (ICO) آمدند و رفتند و چندان ثبات نداشتند، دیفای اتریوم بسیار گران است و به نظر می رسد تب و تاب توکن های غیرقابل تعویض (NFT) رو به زوال است. اما برخلاف آن ها احتمالاً فرایند استیکینگ در دنیای ارزهای دیجیتال، آینده درخشان تری را نیز در پیش دارد.اثبات سهام (Proof of Stake) یک مکانیسم اجماع جایگزین برای اثبات کار (PoW) است که به جای استفاده از فرایند استخراج وابسته به انرژی برای نوشتن بلوک، از یک الگوریتم قطعی برای انتخاب گره ها بر اساس تعداد نشانه های نگهداری شده استفاده می کند.به کاربرانی که رمزهای خود را استیک (قفل) می کنند پاداش پرداخت می شود. به طور معمول، احتمال انتخاب متناسب با تعداد توکن های نگهداری شده است، به این معنی که هرچه تعداد توکن های قفل شده بیشتر باشد، شانس گره برای نوشتن بلوک و کسب پاداش بیشتر است.بنابراین عمل استیک کردن توکن ها، روشی آسان برای کسب درآمد منفعل به حساب می آید. همچنین استیک با ایجاد تقاضا و خارج ساختن این توکن ها از عرضه در گردش، اکوسیستم را تقویت می کند و باعث رشد قیمتی آن رمزارز می شود.استیک کردن در مقایسه با انجام معاملات و تأمین نقدینگی، راه مطمئن تری برای کسب درآمد است. چراکه در فرایند تامین نقدینگی، تغییر قیمت رمزارز در مقایسه با سرمایه سپرده گذاری شده در استخر نقدینگی، می تواند کاربران را در معرض ضرر ناگهانی قرار دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کاردانو از پولکادات در میزان سرمایه استیک شده پیشی گرفت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×