روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آلتکوین‌هایی که باید به‌خاطر ایردراپ‌هایشان زیر نظر داشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ منتشر شد.

آلتکوین‌هایی که باید به‌خاطر ایردراپ‌هایشان زیر نظر داشت

[…]

نوشته آلتکوین هایی که باید به خاطر ایردراپ هایشان زیر نظر داشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آلتکوین هایی که باید به خاطر ایردراپ هایشان زیر نظر داشتتایلر سووپ (Tyler Swope)، تحلیلگر بازار رمزارز و یوتیوبر معروف، دو آلتکوین را معرفی می کند که قیمت آن ها پس از ایردراپ هایشان افزایش می یابد.در ویدئویی جدید، سووپ به ۲۲۷۰۰۰ دنبال کننده خود می گوید که این ارزهای دیجیتال را بخاطر ایردراپ هایشان زیر نظر داشته باشند چراکه یک روند صعودی دیگر را در پیش خواهند داشت.یکی از این رمزارزها، رفلکس با نماد RFX است که یک رمزارز غیر حکومتی از پلتفرم شاخص های رفلکس (Reflexer Labs) است. شاخص های رفلکس توکن های پایدار و شناور آزادی هستند که به هیچ یک از دارایی های اساسی یا امنیتی وابسته نیستند. سووپ می گوید:” در هفته آینده، این می تواند یک فرصت بسیار خوب برای سرمایه گذاری باشد که شما این ارز دیجیتال را بخرید و توکن های رایگان دریافت کنید. آن ها قصد دارند که یک ایردراپ انجام دهند و اساساً اگر نقدینگی موجود در استخرهای صرافی ها را تأمین کنید، واجد شرایط دریافت آن خواهید بود. بنابراین تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به برنامه رفلکسر فایننس (reflexer.finance) بروید و به سادگی ایردراپ ها را دریافت کنید. ”ارز دیگری که سووپ معرفی می کند، توکن EPNS است که سرویس اطلاع رسانی فشار اتریوم محسوب می شود و یک ایردراپ دیگر در راه دارد. این توکن در حال حاضر در قیمتی پایین تر از قیمت اولیه اش معامله می شود.این یوتیوبر خاطرنشان می کند که این توکن از نظر ارزش بازار در سایت کوین مارکت کپ رتبه ای بالاتر از ۱۰۰۰ دارد که طبیعتا ریسک بیشتری را به همراه دارد اما در عین حال توان حرکت صعودی بیشتری نیز خواهد داشت. سووپ افزود:“ایردراپ EPNS اخیرا انجام شد و سود بالایی را برای دارندگان این توکن به ارمغان آورد به طوری که بسیاری از توسعه دهندگان بزرگ اتریوم این اتفاق را تمجید کردند. هرچند که پس از رشد خیره کننده آن، قیمت کاهش شدیدی را تجربه کرد و از بالاترین قیمت در تراز ۸ دلار اکنون به ۲.۵۶ دلار سقوط کرده است. “

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آلتکوین‌هایی که باید به‌خاطر ایردراپ‌هایشان زیر نظر داشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×