روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 2 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 2 اردیبهشت

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۲ اردیبهشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۲ اردیبهشتقیمت بیت کوین (Bitcoin) در بازه ای پایین تر از تراز ۵۷۵۰۰ دلار در حال معامله شدن است. در صورتی که بیت کوین شکستی حمایتی به زیر تراز ۵۳۵۰۰ دلار را تجربه کند، سقوط قیمت آن تا سطوحی بسیار پایین تر دور از ذهن نخواهد بود. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین در ۲ اردیبهشت خواهیم پرداخت.بیت کوین در بدست آوردن نیروی حرکت کافی در بالاتر از ترازهای ۵۶۰۰۰ و ۵۶۵۰۰ دلار با مشکل مواجه شده است. قیمت BTC پایین تر از تراز ۵۶۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال حرکت است. همچنین یک کانال نزولی با مقاومتی در نزدیکی سطح ۵۵۷۵۰ دلار در چارت ساعتی تشکیل شده است.این احتمال که بیت کوین اصلاحی صعودی را در پیش گیرد دور از ذهن نیست، اما خریداران در حرکت صعودی با مقاومت ترازهای ۵۵۷۵۰ و ۵۶۵۰۰ دلار مواجه خواهند شد.بیت کوین توانست خود را به بالاتر از تراز ۵۶۰۰۰ دلار بازیابی کند، اما خریداران در حفظ روند صعودی ناتوان ظاهر شدند. قیمت بیت کوین در نهایت تنها توانست تا تراز ۵۶۴۰۰ دلار افزایش یابد و همچنان پایین تر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته باقی ماند.نمودار قیمت ۱ ساعته بیت کوینیک اوج قیمتی در نزدیکی تراز ۵۶۴۰۴ دلار شکل گرفت و پس از آن قیمت به روند نزولی خود ادامه داد. بیت کوین در این مسیر حمایت تراز ۵۵۴۰۰ دلار را از دست داد و بار دیگر به ناحیه حمایتی ۵۳۵۰۰ دلار وارد شد. در نتیجه یک کف قیمتی جدید در تراز ۵۳۶۵۰ شکل گرفت و هم اکنون این رمزارز در حال تثبیت جایگاه خود است. مقاومت اولیه ای در تراز ۵۵۰۵۰ دلار واقع شده است.تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، در روند نزولی از نوسان بالای ۵۶۴۰۴ دلار تا نوسان پایین ۵۳۵۷۰ دلار، نیز در نزدیکی تراز ۵۵۰۵۰ دلار واقع شده است.علاوه بر این یک کانال نزولی جدید با مقاومتی در نزدیکی تراز ۵۵۷۵۰ دلار در چارت ساعتی بیت کوین تشکیل شده است. مقاومت این کانال نزولی در نزدیکی سطح ۷۶.۴ درصد فیبوناچی بازگشتی، در روند نزولی از نوسان بالای ۵۶۴۰۴ دلار تا نوسان پایین ۵۳۵۷۰ دلار، قرار گرفته است.اولین ناحیه مقاومتی بالاتر از این کانال نزولی در نزدیکی تراز ۵۷۵۰۰ دلار واقع شده است. لازمه آغاز یک رالی قیمت جدید برای BTC وقوع یک شکست موفقیت آمیز به بالای این کانال و پس از آن ادامه روند صعودی تا تراز ۵۷۵۰۰ دلار خواهد بود.شکست رو به پاییناگر BTC در عبور از مقاومت های ۵۵۰۵۰ و ۵۵۵۰۰ دلار ناموفق عمل کند، احتمال اصلاح قیمت بیشتر دور از ذهن نخواهد بود. در صورت تحقق چنین سناریویی اولین حمایت در روند نزولی، نزدیک به سطح ۵۴۰۰۰ دلار به عمل خواهد آمد.با این حال اولین حمایت کلیدی در نزدیکی تراز ۵۳۵۰۰ دلار و لبه پایینی کانال نزولی انجام خواهد شد. پس از آن هر گونه افت قیمت بیشتری می تواند به سقوط قیمت BTC به ترازهای ۵۱۰۰۰ و ۵۰۰۰۰ دلار منجر شود.در زمان نگارش این مطلب بیت کوین با قیمت ۵۴۵۹۲ دلار در صرافی های ارز دیجیتال معامله می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 2 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×