روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی ایاس (eos)، ارز جامانده از بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی ایاس (eos)، ارز جامانده از بازار

[…]

نوشته تحلیل قیمتی ایاس (EOS)، ارز جامانده از بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی ایاس، ارز جامانده از بازارارز دیجیتال ایاس (EOS) از ابتدای سال ۲۰۲۱ تنها ۱۴۰ درصد رشد داشته است و در مقایسه با رشدهایی خیره کننده ای که سایر آلتکوین ها تجربه کرده اند، یک ارز جامانده از بازار محسوب می شود. به همین خاطر این رمزارز می تواند یکی از گزینه های مناسب جهت سرمایه گذاری باشد.ایاس هم چنین به علت داشتن فاصله کمتر از سطوح حمایتی خود، نسبت به سایر آلتکوین ها گزینه کم ریسک تر و مطمئن تری برای خرید محسوب می شود که به جذابیت های این ارز دیجیتال می افزاید.افزایش حجم معاملات در نمودار به خوبی مشهود است (خط بنفش) که نشان می دهد توجه سرمایه گذاران به این رمزارز درحال افزایش است.در اوایل فوریه ۲۰۲۱ ایاس بالاخره موفق شد که پس از ۱۰۰۰ روز خط روند نزولی بلند مدت خود را رو به بالا بشکند که این شکست در تایم فریم هفتگی بهتر قابل مشاهده است. پس از شکست این خط روند که الگوی مثلث نزولی را نیز برای ما ایجاد کرده بود، قیمت تا تراز ۵.۵ دلار رشد داشت و سپس به این خط روند معتبر پولبک زد تا روند صعودی اصلی خود را آغاز کند.نمودار هفتگی قیمت ایاستوجه داشته باشید که تایم فریم های بالاتر مانند روزانه و هفتگی به شما دید بهتری از روند حرکتی قیمت می دهند و سطوح حمایتی و مقاومتی در این بازه های زمانی نیز از اعتبار بیشتری برخوردارند اما برای تعیین دقیق نقطه ی ورود و خروج از تایم فریم های پایین تر ساعتی استفاده می کنیم.هفته گذشته قیمت این ارز دیجیتال پس از رسیدن به تراز مقاومتی ۸.۸ دلار ۳۲ درصد اصلاح را تجربه کرد و در حال حاضر ایاس در تراز قیمتی ۶.۲۴ دلار در حال معامله است. در نمودار هفتگی سطوح حمایتی ۶ و ۵.۶ دلار ایجاد شده اند و هرچند که به نظر نمی رسد خریداران اجازه دهند که این حمایت ها از دست بروند، اما در صورت کاهش بیشتر قیمت حمایت بعدی در تراز ۴ دلار قرار دارد.همچنین قیمت در حال ایجاد یک الگوی کف دو قلو به شکل W است که در صورت شکسته شدن خط گردن در تراز مقاومتی ۸.۸ دلار هدف قیمتی ۴۰ دلار نیز دور از دسترس نیست چرا که از کف ایجاد شده در این الگو تا خط گردن ۴۰۰ درصد قیمت رشد داشته است.سقف تاریخی قیمت ایاس در سال ۲۰۱۸ و در تراز قیمتی ۲۲ دلار ایجاد شده است که می تواند هدف قیمتی اول در بلند مدت برای سرمایه گذاران باشد.در انتها فراموش نکنید که تحلیل انجام شده در بلند مدت صادق است و نیاز به صبر بیشتری دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی ایاس (eos)، ارز جامانده از بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×