روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دو آلتکوین تازه وارد که آماده شروع روندهای جدیدی هستند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ منتشر شد.

دو آلتکوین تازه وارد که آماده شروع روندهای جدیدی هستند

[…]

نوشته دو آلتکوین تازه وارد که آماده شروع روندهای جدیدی هستند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

علائم شروع روندهای جدیدی در این دو رمزارز دیده می شودکانترینگ کلارک (Cantering Clark)، تحلیلگر معروف رمزارز، معتقد است که دو آلتکوین که در حال حاضر در رتبه های ۱۹ و ۳۳ از نظر ارزش بازار قرار دارند، به زودی روندهای جدیدی شروع خواهند کرد.کلارک می گوید که پس از فروش بخشی از سبد خود که به رمزارز بومی صرافی غیرمتمرکز سوشی سوآپ (SushiSwap) تخصیص یافته بود، اکنون بلاکچین مقیاس پذیر سولانا (Solana) بزرگترین قسمت از پورتفولیو وی را تشکیل می دهد.کلارک حمایت قوی این آلتکوین و حجم زیاد معاملات آن را دلیل عقیده خود بر روند صعودی این رمزارز عنوان کرد.“تقریبا در تمام سبدهای بلندمدت، رمزارز سولانا وجو دارد. پس از فروختن سوشی، این یکی از بزرگترین ارزهای سبد من است. به آن حمایت مجدد و حجم معاملات نگاه کنید.”نمودار سولانااین تحلیلگر می گوید که به نظر وی سرعت، مقیاس پذیری، کارمزد کم معاملات و سطح تمرکززدایی سولانا در مقایسه با سایر بلاکچین ها به آن مزیت می دهد.کلارک با استناد به داده هایی که نشان می دهد اظهار می کند که از نظر تعداد معاملات در هر ثانیه (TPS)، در حال حاضر بلاکچین سولانا در حال پردازش با سرعت ۶۵۰۰۰ TPS می باشد که این عدد در اتریوم (Ethereum) 15 TPS، در زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) 100 TPS، در پولکادات (Polkadot) 1000 TPS، در کاردانو (Cardano) 270 TPS و در ترون (Tron) 1000 TPS می باشد.همچنین داده ها نشان می دهد که سولانا نسبت به ۵ بلاکچین فوق الذکر کمترین میانگین کارمزد در هر معامله و تأخیر را دارد.“من فکر می کنم که دلایل سرمایه گذاری در سولانا مثل روز روشن است. در طولانی مدت، وضعیت بنیادین پروژه است که اهمیت دارد.”پنکیک سوآپ (CAKE)آلتکوین دیگری که نظر کلارک را جلب کرده است، صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس، پنکیک سوآپ (PancakeSwap) است. این تحلیلگر پیش بینی می کند که این دارایی دیجیتال در حالی که در میان خریدهای سنگین این چند روز، سقف تاریخی (ATH) خود را شکست، به زودی یک روند قوی تر را شروع خواهد کرد.“کیک (CAKE) با حجم زیادی دست به ساختن یک سقف تاریخی جدید زده است. این نشان می دهد که به زودی قیمت آن شاید یک انفجار مثبت خواهد بود.”در عین حال که کلارک روی دو آلتکوین نامبرده شرط می بندد، او قسم می خورد که بیت کوین های خود را نگه دارد و آن را به نسل های بعدی وقف کند.“چند روز پیش یکی از من پرسید که چه زمانی بیت کوین های خود را خواهم فروخت… این اتفاق هرگز نخواهد افتاد.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دو آلتکوین تازه وارد که آماده شروع روندهای جدیدی هستند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×