روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحرکات نهنگ ها: چه کسی پشت پرده انتقال 321 میلیون دلار بیت کوین بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ منتشر شد.

تحرکات نهنگ ها: چه کسی پشت پرده انتقال 321 میلیون دلار بیت کوین بود؟

[…]

نوشته تحرکات نهنگ ها: چه کسی پشت پرده انتقال ۳۲۱ میلیون دلار بیت کوین بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شروع فعالیت نهنگ ها: انتقال چند میلیارد دلاردر ۲۴ ساعت گذشتهنهنگ های بازار رمزارز شروع به فعالیت کرده اند و میلیاردها دلار بیت کوین (Bitcoin) را در یک روز انتقال داده اند. این در حالی است که بزرگترین ارز دیجیتال دنیا تلاش می کند تا خود را بالای سطح ۵۰۰۰۰ دلاری حفظ کنند.اصطلاح نهنگ ارز دیجیتال برای توصیف افراد یا سازمان هایی استفاده می شود که مقدار زیادی رمزارز خاص در اختیار داشته باشند. برای تعیین این مقدار، آستانه دقیقی وجود ندارد، اما برخی می گویند که یک نهنگ بیت کوین باید حداقل ۱۰۰۰ بیت کوین داشته باشد. در تعریف دقیق تر می توان گفت: نهنگ ارز دیجیتال به عنوان شخصی تعریف می شود که به اندازه کافی رمزارز داشته باشد تا بتواند از طریق خرید یا فروش مقادیر زیاد، تأثیر قابل توجهی بر قیمت های بازار بگذارد.در ۲۴ ساعت گذشته، نهنگ های بیت کوین بیش از ۶ میلیارد دلار BTC را جابجا کرده اند. انتقال های بزرگ بیت کوین ابتدا توسط ردیاب بلاکچین و ابزار تحلیلی ویل الرت (Whale Alert) در اوایل روز پنجشنبه گزارش شد.به نظر می رسد که بیشتر این معاملات بزرگ را می توان به یک کیف پول در شرکت نگهداری رمزارز زاپو (Xapo) نسبت داد. کوین بیس (Coinbase) در اوت سال ۲۰۱۹ سازمان تجاری زاپو را خریداری کرد.براساس موتور جستجوی بلاکچین بلاکچیر (Blockchair)، نهنگ اصلی ۶۰۰۰ BTC به ارزش ۳۲۱ میلیون دلار را از زاپو در یک معامله ارسال کرده است. ۲۵۱ BTC به یک کیف پول ناشناخته فرستاده شد. کیف پولی که که تا به امروز بیش از ۳۰۶۰۰۰ بیت کوین را تا به امروز دریافت کرده و منتقل کرده است.دومین کیف پول دریافتی که متعاقباً ۵۷۴۹.۹ BTC به ارزش ۳۰۹.۶ میلیون دلار از صرافی رمزارز بایننس (Binance) دریافت و به دو کیف پول ناشناخته جداگانه در یک معامله ارسال کرد. این تراکنش باعث ایجاد جنبش ها و نوسانات اضافی و بزرگی در نمودار قیمت بیت کوین شد.این الگوی جابه جایی ها همچنان ادامه داشت، به نظر می رسد برداشت اولیه زاپو بیشتر معاملات بزرگ بیت کوین را که در مدت ۲۴ ساعت اتفاق افتاده است، تسریع کند.در مجموع این تراکنش ها و سایر حرکات نهنگ های بیت کوین، حدود ۹۰۳۸۳ BTC به ارزش حدودی ۴.۷۱۵ میلیارد دلار در طی یک روز گذشته جابه جا شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحرکات نهنگ ها: چه کسی پشت پرده انتقال 321 میلیون دلار بیت کوین بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×