روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " حمایت درون زنجیره‌ای کلیدی بیت کوین در قیمت 47000 دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ منتشر شد.

حمایت درون زنجیره‌ای کلیدی بیت کوین در قیمت 47000 دلار

[…]

نوشته حمایت درون زنجیره ای کلیدی بیت کوین در قیمت ۴۷۰۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اگر قیمت بیت کوین (Bitcoin) نتواند سطح حمایتی ۵۰ هزار دلار را در دو روز آتی حفظ کند، این احتمال وجود دارد که اصلاح تا ترازهای ۴۳۰۰۰ و ۴۰۰۰۰ دلار ادامه داشته باشد. اما بیت کوین طبق داده های درون زنجیره ای حمایت مهمی در قیمت ۴۷۰۰۰ دلار دارد و افت بیشتر قیمت به زیر این سطح باعث اصلاح بیشتر قیمت می شود.رافائل شولتزه-کرافت (Rafael Schultze-Kraft)، هم بنیان گذار و مدیرعامل گلس نود (Glassnode)، می گوید:این تئوری همچنین توسط تیم تحلیلی کریپتیوم (Cryptium analytics) بیان شده است که عدم موفقیت در حفظ سطح ۵۰ هزار دلار، منجر به طولانی و عمیق تر شدن اصلاح اخیر خواهد شد. اعضای این تیم می گویند:“قیمت بیت کوین در یک روز از ۵۵،۵۰۰ دلار به ۴۸،۵۰۰ دلار کاهش یافت اما با این وجود خریداران به سرعت قیمت را به بالای ۵۰۰۰۰ دلار بازگرداندند. با توجه به اینکه در هفته گذشته شاهد ۱۰ میلیارد دلار لیکویید بودیم، این یک افت شدید محسوب می شود. با رسیدن قیمت به ۵۰۰۰۰ دلار مشاهده می شود که خریداران عملاً موقعیت خریدی ندارند.عمده اندیکاتورها دید خوشبینانه ای نسبت به روند حرکتی بیت کوین نمی دهند و همه این علائم نشان می دهد که روند نزولی بیت کوین احتمالا تا سطح ۴۰۰۰۰ دلار ادامه خواهد یافت. بنابراین اگر قیمت بیت کوین در نمودار روزانه زیر ۵۰،۰۰۰ دلار تثبیت شود، یک نشانه واضح برای فروش بیت کوین در کوتاه مدت است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حمایت درون زنجیره‌ای کلیدی بیت کوین در قیمت 47000 دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×