روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا اصلاح بیت کوین طبیعی است و با چرخه های قبلی سازگاری دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ منتشر شد.

آیا اصلاح بیت کوین طبیعی است و با چرخه های قبلی سازگاری دارد؟

[…]

نوشته آیا اصلاح بیت کوین طبیعی است و با چرخه های قبلی سازگاری دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اصلاح بیت کوین به خوبی با چرخه های صعودی قبلی سازگاری دارد!آیا بازار صعودی بیت کوین به پایان رسیده است؟ این تحلیلگر رمزارز چنین عقیده ای ندارد. قیمت بیت کوین (Bitcoin) طی یک روز اخیر کاهش یافته است و از سقف بالای سطح ۶۰۰۰۰ دلار به زیر ۵۰۰۰۰ دلار سقوط کرده است. طبق گفته پلن بی (PlanB)، یک تحلیلگر مشهور رمزارز، اصلاح بیت کوین لزوماً به معنای پایان کار بازار صعودی نیست.پلن بی روز جمعه در توییتی گفت: “هیچ چیزی در یک خط مستقیم بالا نمی رود.”“بیت کوین به مدت ۶ ماه متوالی افزایش قیمت داشته است. این مرحله از روند به نظر می رسد مثل ریزش های میانه راه که در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ مشاهده کردیم باشد.”پلن بی به دلیل مدل انباشت به جریان (Stock-to-Flow) یا S2F خود، در صنعت رمزارز شناخته شده است. این مدل اساساً قیمت بیت کوین را در یک مسیر صعودی همزمان با کاهش و افزایش مقدار آن پیش بینی می کند. وی همچنین تعدادی مدل دیگر پیرامون این مفهوم ساخته و از جنبه های مختلف فاکتور گرفته است.طی چندین ماه گذشته ، بیت کوین سقف تاریخی سال ۲۰۱۷ خود را شکست و بر اساس داده های تریدینگ ویو (TradingView)، در ۱۴ آوریل محدوده ۶۵۰۰۰ دلار را لمس کرد. در روزهای بعد، BTC تا ۲۳ آوریل به محدوده ۴۷۵۰۰ دلار سقوط کرد (تقریباً ۲۶ درصد اصلاح) طبق توئیت پلن بی، این حرکت با چرخه های صعودی قبلی بیت کوین سازگار است.توییت پلن بی همچنین شامل یک نمودار عملکرد قیمت بیت کوین در بازارهای صعودی قبلی بود که نشان دهنده تغیرات قیمتی هر دوره پس از هالوینگ (halvings) بود. هالوینگ ها در سال های ۲۰۱۲، ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ اتفاق افتادند. چرخه های صعودی در ۲۰۱۳، ۲۰۱۷ و ۲۰۲۰/۲۰۲۱ دنبال شدند.سازگاری اصلاح با چرخه های قبلیچرخه های صعودی قبلی در پشت پرده روندهای صعودی خود، اصلاح های بزرگی را تجربه کردند و پس از هر اصلاح بازده قابل توجه بزرگتری در قیمت داشته اند. بر اساس نمودار بی ال ایکس (BLX) بریو نیوکوین (BraveNewCoin) در تریینگ ویو، در طی چرخه صعودی سال ۲۰۱۳، پس از رشد قابل توجه قیمت، بیت کوین بین آوریل و ژوئیه آن سال حدود ۷۵ درصد سقوط کرد. پس از آن افت شدید و قبل از رسیدن سال ۲۰۱۴، بیت کوین توانست دوباره بازدهی بسیار زیادی از خود نشان دهد.در سپتامبر سال ۲۰۱۷، بیت کوین پس از رشدهای قابل توجهی که داشت، تقریباً ۴۰ درصد افت کرد، اما در ماه های بعدی توانست سقف های جدیدی بسازد و رشد قابل ملاحضه ای را تجربه کند و سپس در سال ۲۰۱۸ وارد یک روند نزولی طولانی مدت شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا اصلاح بیت کوین طبیعی است و با چرخه های قبلی سازگاری دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×