روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل روند و پیش بینی قیمت سولانا - 5 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ منتشر شد.

تحلیل روند و پیش بینی قیمت سولانا - 5 اردیبهشت

[…]

نوشته تحلیل روند و پیش بینی قیمت سولانا – ۵ اردیبهشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل روند و پیش بینی قیمت سولانا – ۵ اردیبهشتبه نظر می رسد که قیمت سولانا (SOL) همچنان به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. در نمودار روزانه، سول برخلاف روند و ذهنیت حاکم بر بازار حرکت کرده و در تراز ۴۲.۵۸ دلار رکورد قیمتی جدیدی را از خود به جا گذاشته است. در ادامه به تحلیل روند و پیش بینی قیمت سولانا در ۵ اردیبهشت خواهیم پرداخت.پس از یک افت قیمت ناچیز، این رمزارز هم اکنون در تراز ۴۱.۷۹ دلار در حال معامله شدن است و طی هفت روز گذشته ۶۵.۳ درصد و طی ۳۰ روز گذشته ۲۰۷.۲ درصد رشد داشته است.نمودار قیمت سولانا به دلارکالئو (Kaleo)، تحلیلگر رمزارز، حرکات قیمت سول را از نزدیک زیر نظر گرفته است. پس از شکل گیری و شکست خط روند صعودی در تراز ۳۰ دلار، سول توانست به ترازهای بالاتری دست یابد و مقاومت های پیش روی خود را پشت سر بگذارد.SOL در نمودار جفت ارز سول به بیت کوین، نیز توانسته است با صعود به تراز ۰.۰۰۰۷ BTC به یک رکورد قیمتی جدید دست یابد. در نتیجه این حرکت قیمت صعودی، معامله گران تراز ۵۰ دلار را به عنوان هدف بعدی سول در نظر گرفته اند.نمودار قیمت سولانا به بیت کویناما در طرف دیگر آلتکوین شرپا (Altcoin Sherpa)، دیگر تحلیلگر رمزارز، به این موضوع اشاره کرده است که سول در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملاتی نسبتاً کمی داشته است. این معامله گر همچنان به روند صعودی سول باور دارد اما در عین حال معتقد است که “نحوه انباشت خریداران” به اصلاح قیمت این رمزارز در کوتاه مدت اشاره دارد. اگر که سول از چنین روندی پیروی کند، علاقمندان به سرمایه گذاری در این رمزارز فرصت خوبی برای ورود به آن و سرمایه گذاری بلندمدت بدست خواهند آورد.به گفته سولانینس (Solanians)، شرکت واسط پلتفرم سولانا و پروژه سرم (Serum)، یک صرافی مشتقات رمزارز غیرمتمرکز پتانسیل این را دارد تا سیستم مالی کنونی را تکرار کرده و عملکردی بهتر از آن را به نمایش بگذارد.سولانینس باور دارد که سولانا تنها پروژه ای در فضای رمزارز است که روی ارتقاء خروجی خود و افزایش تراکنش ها در ثانیه “از ۵۰ هزار به ۵۰۰ هزار” طی ۲ سال آینده تمرکز داشته است. برای انجام این کار، سولانا خواهد توانست بخشی از سرمایه موجود در شبکه پرداخت سنتی، ویزا (VISA) و مسترکارت (Mastercard)، محصولات ساختارمند و بازار بورس را جذب نماید. سولانینس گفته است:“اما پروژه سرم راهی برای افزایش پذیرش فراهم خواهد کرد. این پلتفرم هم اکنون نیز از قدرتمندترین صرافی کاملاً غیرمتمرکز درون زنجیره ای بهره مند بوده و اکوسیستم آن به سرعت در حال رشد است. ساختار سرم نیز بسیار منحصر به فرد بوده و می تواند مزایای زیادی را با خود برای اکوسیستم رمزارز به ارمغان آورد.”پروژه های برتر از نظر بیشترین تعداد توسعه دهندهبر اساس گزارش تهیه شده از سوی کوین گیکو (CoinGecko)، سولانا از نظر افزایش فعالیت توسعه دهندگان هم اکنون در مقاوم چهارم و پس از چین لینک (LINK)، آلگورند (EGLD) و بیت کوین (BTC)، قرار دارد. اکوسیستم سول با سرعت زیادی در حال رشد است و پروژه سرم هم اکنون خدماتی همچون بازار ساز خودکار، استیکینگ، وام دهی، جمع کننده های نقدینگی و دارایی های مصنوعی را ارائه می أهد.به اعتقاد آدام کوچران (Adam Cochran)، سولانا اگر فقط بخشی از بازار رقبای خود همچون اتریوم و بایننس اسمارت چین را از آن خود کند، پتانسیل رشد قیمت تا تراز ۱۵۲ دلار را نیز خواهد داشت. وی حتی رنج قیمتی ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلار در سال آینده را نیز برای این رمزارز دور از ذهن نمی داند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل روند و پیش بینی قیمت سولانا - 5 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×