روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آلتکوین‌هایی که با نزدیک شدن به روز‌رسانی یونی سوآپ آماده‌ی رشد می‌شوند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ منتشر شد.

آلتکوین‌هایی که با نزدیک شدن به روز‌رسانی یونی سوآپ آماده‌ی رشد می‌شوند

[…]

نوشته آلتکوین هایی که با نزدیک شدن به روز رسانی یونی سوآپ آماده ی رشد می شوند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آلتکوین هایی که با نزدیک شدن به روزرسانی یونی سوآپ آماده ی رشد می شوندورژن ۳ یونی سوآپ قرار است در تاریخ ۵ می پیاده سازی شود و تایلر اسووپ (Tyler Swope)، یوتیوبر و معامله گر رمزارز، پیش بینی می کند چندین آلتکوین از ارتقا بعدی صرافی غیر متمرکزیونی سوآپ (Uniswap) سود خواهند برد.اسووپ لیست خود را با ایکس توکن (XTK)، پلتفرم ساخت توکن های مصنوعی مبتنی بر بلاکچین اتریوم، آغاز می کند. این رمزارز در حال آماده سازی و رونمایی از راه حل جدید xU3LP برای ارائه نقدینگی در آخرین نسخه یونی سوآپ است. سووپ می گوید:“تیم این پروژه در تاریخ ۳۱ مارس توییت کردند: ما از رونمایی راه حل xU3LP هیجان زده هستیم! یک راه حل ساده و مناسب برای تأمین نقدینگی. برای به روزرسانی های بیشتر منتظر بمانید زیرا بلافاصله پس از استقرار یونی سوآپ ورژن ۳ در ماه می، آماده راه اندازی می شویم.”اسووپ همچنین انتظار دارد که ویزور فایننس (VISR) همزمان با آماده سازی یونی سوآپ برای ارتقا، رشد خوبی را تجربه کند. ویزور فایننس در حال ارائه راه حل برای مشکلی است که یونی سوآپ ورژن ۳ برای تأمین کنندگان منفعل نقدینگی (LP) به وجود خواهد آورد که به موجب آن LP ها نمی توانند در یک شرایط برابر با یکدیگر رقابت کنند.یک کاربر از سووپ پرسیده بود که کدام تیم ها یا برنامه ها در حال کار بر روی یک راه حل هستند تا اطمینان حاصل شود که ارائه دهندگان نقدینگی منفعل قادر به رقابت عادلانه با یکدیگر هستند؟ اسووپ در پاسخ به این سوال به ویزور فایننس اشاره می کند.یکی دیگر از آلتکوین هایی که قرار است از به روزرسانی یونی سوآپ بهره مند شود، پروتکل اتوماسیون جلاتو نتورک (Gelato Network) است که نسخه دوم خود را راه اندازی می کند. جلاتو برای تکمیل پروتکل های نسل بعدی مانند یونی سوآپ ورژن ۳ ساخته شده است که منجر به ایجاد بسیاری از ویژگی ها برای ساخت اشخاص ثالث می شود.این یوتیوبر توضیح می دهد که جلاتو کارهایی مانند تبدیل توکن های غیرقابل تعویض ارائه دهنده نقدینگی (LP NFTs) به توکن های مصنوعی مبتنی بر اتریوم، را به طور خودکار انجام می دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آلتکوین‌هایی که با نزدیک شدن به روز‌رسانی یونی سوآپ آماده‌ی رشد می‌شوند از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×