روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل روند و پیش بینی قیمت پولکادات _ 5 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ منتشر شد.

تحلیل روند و پیش بینی قیمت پولکادات _ 5 اردیبهشت

[…]

نوشته تحلیل روند و پیش بینی قیمت پولکادات _ ۵ اردیبهشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آیا پولکادات موفق به حفظ حمایت ۲۸ دلاری می شود؟قیمت پولکادات (DOT) پس از ثبت سقف تاریخی جدیدی در هفته گذشته سقوطی ۴۵ درصدی را تجربه کرد و از ۴۸ دلار تا تراز ۲۶.۶۵ دلار نیز پایین آمد. در ادامه با تحلیل روند و پیش بینی قیمت پولکادات در ۵ اردیبهشت همراه ما باشید.در این ماه پولکادات بالاخره توانست از محدوده رنج ۲۸ تا ۴۰ دلار که تقریبا ۴۵ روز در آن قرار داشت رو به بالا خارج شود و به آن پولبک نیز زد اما با اصلاح اخیر بیت کوین نتوانست روند صعودی جدیدی را آغاز کند و اکنون ۳۸ درصد از سقف قبلی خود فاصله گرفته است. هرچند که قدرت روند نزولی تا حدودی کاسته شده است اما هنوز فشار فروش احساس می شود.در حال حاضر پولکادات در تراز قیمتی ۲۹.۵ دلار معامله می شود و در بالای سطح حمایت کلیدی خود در تراز ۲۸ دلار قرار دارد. ارزش بازار کنونی این ارز دیجیتال به ۲۷.۵ میلیارد دلار رسیده است و در رتبه هشتم ارزهای دیجیتال از نظر حجم بازار قرار دارد.در نمودار روزانه، خط روند صعودی کشیده شده را می توان معتبر دانست که در تلاقی با حمایت های استاتیک می تواند از قیمت پشتیبانی خوبی داشته باشد.نزدیک ترین سطح حمایتی، تراز ۲۸.۵ دلار می باشد و بعد از آن تراز ۲۶.۷ دلار می تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود. برای حفظ روند صعودی در میان مدت نباید این سطح از دست برود اما اصلاح بیشتر تا تراز ۲۴ دلار نیز محتمل است.نمودار روزانه قیمت پولکاداتاز طرف دیگر اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای تراز ۳۳ دلار برسانند می توان گفت روند نزولی کوتاه مدت فعلی تمام شده است و قیمت آماده ی فتح قله های بالاتر است. در این مسیر نخستین مقاومت در تراز ۳۸.۵ دلار قرار دارد و مقاومت بعدی نیز ۴۲ دلار است. حجم معاملات نسب به هفته های گذشته افزایش یافته است که نشان می دهد سرمایه گذاران این قیمت ها را هنوز جذاب می دانند.اندیکاتور RSI نیز به پایین ترین مقدار خود در تاریخچه قیمت رسیده است اما هنوز وارد منطقه اشباع فروش نشده و سیگنال خاصی را صادر نکرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل روند و پیش بینی قیمت پولکادات _ 5 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×