روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تردید بازار برای جهت گیری روند بیت کوین چه معنایی دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ منتشر شد.

تردید بازار برای جهت گیری روند بیت کوین چه معنایی دارد؟

[…]

نوشته تردید بازار برای جهت گیری روند بیت کوین چه معنایی دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جهت گیری روند بیت کوین به کدام سو خواهد بود؟مایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، استراتژیست و معامله گر رمزارز پرطرفدار، با نگاهی کلی تر سعی بر تحلیل وضعیت روند صعودی بیت کوین (Bitcoin) دارد. در ویدئوی جدیدی، این معامله گر به ۶۹۷۰۰ دنبال کننده خود می گوید که بیت کوین در مرحله ای است که بسیاری از فعالان بازار به تداوم بازار صعودی شک کرده اند. از نظر وی تردید بازار برای جهت گیری روند بیت کوین ،مرحله اولیه روند صعودی است.“ما در حال حاضر در مرحله ای هستیم که عقیده کلی درباره روند بازار ۵۰/۵۰ می باشد. دسته ای از مردم انتظار بازار نزولی را دارند. گروهی هم انتظار دارند که بازار صعودی ادامه یابد. حالتی بجز این دو وجود ندارد. این همان چیزی است که ما آن را مرحله ناباوری می نامیم. بنابراین احتمالاً، برای دسته اول، این حرکت اصلاحی تازه شروع بازار نزولی است. برای دسته دوم، این تنها یک دوره اصلاحی موقت است. من فکر می کنم دسته دوم درست انتظار دارند.”طبق روانشناسی چرخه بازار، مرحله ناباوری ابتدایی ترین مرحله بازار صعودی است، جایی که فعالان بازار معتقدند که این رالی به طور ناگهانی پایان خواهد یافت.روانشناسی چرخه بازار بیت کویناحساس فعلی ون دو پوپ مبنی بر اینکه بیت کوین در مراحل اولیه روند صعودی است با پیش بینی او مبنی بر اینکه بیت کوین تا پایان چرخه فعلی ۳۰۰۰۰۰ دلار را خواهد دید، سازگار است.این معامله گر برای حمایت از دیدگاه صعودی بلند مدت خود در بیت کوین به بازه زمانی هفتگی نگاه می کند و نشان می دهد که حرکت اصلاحی فعلی برای پایداری روند صعودی طبیعی و سالم است.“همانطور که در چرخه های صعودی قبلی مشاهده می کنیم، برخوردهای متعددی با حمایت MA 21 هفتگی (میانگین متحرک) داشته ایم که در حال حاضر نیز به عنوان حمایت عمل خواهد کرد. در طی این چرخه، بیت کوین در واقع هنوز هیچ برخوردی با راین حمایت نداشته است و این خود می تواند دلیل این اصلاح باشد که ما هم اکنون به اینجا رسیده ایم… اگر به نمودار هفتگی این رمزارز نگاه کنید، ما همچنان روند صعودی را حفظ کرده ایم… اگر به چرخه های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ نگاه کنید خواهید دید که قبل از شروع رشد اصلی قیمت، همواره چندین برخورد با حمایت میانگین متحرک ۲۱ هفته ای داشته ایم.”جهت گیری روند بیت کوین در کوتاه مدتدر مورد چشم انداز کوتاه مدت بیت کوین، ون دی پوپ دو حالت را ترسیم می کند که به بیت کوین امکان می دهد تا یک کف موقت ایجاد کند.“از نظر من در این مرحله دو سناریو ممکن است پیش بیاید. یکی این است که از همینجا سریعا به بالای منطقه خاکستری (۵۰۰۰۰ دلار) برگردیم و این منطقه به عنوان حمایت در نظر گرفته شود و این اصلاح به زیر ۵۰۰۰۰ نیز به عنواتن یک شکست جعلی تلقی شود. سپس روند برگردد و همراه با واگرایی صعودی به ادامه مسیر برگردیم.ثانیا اینکه به بالا یرگردیم بلافاصله توسط مقاومت ۵۳۰۰۰ دلار دوباره به پایین آمده و حدود ۴۶۰۰۰ دلار یک کف موقت دیگر ایجاد کنیم و بعد از آن روند برگردد و افزایش قیمت ادامه یابد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تردید بازار برای جهت گیری روند بیت کوین چه معنایی دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×