روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت بیت کوین هنوز به مرحله اشباع فروش نرسیده است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ منتشر شد.

قیمت بیت کوین هنوز به مرحله اشباع فروش نرسیده است

[…]

نوشته قیمت بیت کوین هنوز به مرحله اشباع فروش نرسیده است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

قیمت بیت کوین هنوز به مرحله اشباع فروش نرسیده استهفته گذشته، هولدرهای بیت کوین از ایجاد یک سقف تاریخی جدید خوشحال بودند و این هفته آن ها از دومین کندل قرمز خوشحال هستند چراکه می توانند به بیت کوین های خود در کف قیمتی بیافزایند.کندل این هفته ی بیت کوین در تراز ۵۶۳۰۰ دلار باز شد و در سطح ۴۹۱۰۰ دلار بسته شد تا دومین کندل بزرگ قرمز در تاریخ این ارز دیجیتال لقب بگیرد. در نمودار هفتگی برای اولین بار، میانگین متحرک ۱۰ دوره ای و میانگین متحرک ۵۵ دوره ای در حال عبور از یکدیگر و تایید روند نزولی هستند، که می تواند نشان دهد روند صعودی حداقل به طور موقت ضعیف می شود.نمودار هفتگی بیت کوینبه طور کلی، هفته گذشته برای بازارهای مختلف از سهام گرفته تا ارزهای دیجیتال، به سختی گذشت زیرا با شایعه ای مبنی بر اینکه جو بایدن در حال تهیه لایحه ای برای افزایش مالیات بر درآمد سرمایه ثروتمندان است، معامله گران یک وحشت جمعی را تجربه کردند.این خبر باعث افت گسترده مهم ترین شاخص های مالی در ایالات متحده و سایر کشورها شد. رمزارزها نیز واکنش بدی نشان دادند به طوری که بیت کوین حمایت های مهمی را شکست و اکنون در یک روند نزولی کوتاه مدت به سر می برد.شاخص ها نشان می دهند که وحشت روزهای گذشته در معامله گران هنوز از بین نرفته است. بیت کوین از مارس سال گذشته، که ترس از یک بحران گسترده به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا بازارهای مالی را به رکود برد، هنوز بیش از حد فروخته نشده است. در اندیکاتور RSI و در بازه زمانی روزانه، بیت کوین از مارچ سال ۲۰۲۰ به منطقه اشباع فروش نرسیده است اما در اصلاح اخیر به این منطقه بسیار نزدیک شد و از تراز ۳۰ در RSI بازگشت.اندیکاتور RSI روزانه بیت کوینRSI معیاری است که نشان می دهد چه تعادلی بین خریداران و فروشندگان وجود دارد. در حال حاضر در تایم فریم روزانه این شاخص در تراز ۴۲ (از ۱۰۰) قرار دارد یعنی ۴۲ نفر سفارش خرید دارند و در مقابل ۵۸ نفر سفارش فروشی با همان ارزش را دارند.وجود ترس در بازار به این معناست که معامله گران در حال حاضر به دنبال خروج از مواضع خود برای افزایش دارای های فیات، کالاها یا شاید حتی آلتکوین های خود هستند و این می تواند زنگ خطری برای تغییر روند کلی محسوب شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت بیت کوین هنوز به مرحله اشباع فروش نرسیده است از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×