روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 6 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 6 اردیبهشت

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم – ۶ اردیبهشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم – ۶ اردیبهشتاتریوم با حمایتی در نزدیکی تراز ۲۱۵۰ دلار مواجه شده و روند صعودی جدیدی را آغاز نموده است. حرکات قیمت اتریوم نشانه های دلگرم کننده ای را از خود به نمایش گذاشته و می توان انتظار داشت که به زودی حرکت به بالای تراز ۲۵۰۰ دلار را آغاز نماید. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم در ۶ اردیبهشت خواهیم پرداخت.اتریوم که به تازگی با حمایت خریداران در تراز ۲۱۵۰ دلار مواجه شده و حرکت صعودی جدید خود را از این تراز آغاز نموده است. قیمت این آلتکوین شاخص هم اکنون بالاتر از تراز ۲۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال حرکت است.می توان در نمودار ۱ ساعته اتریوم شکستی رو به بالا از یک الگوی مثلثی جمع شونده، در نزدیکی تراز ۲۳۴۰ دلار، را مشاهده کرد. این رمزارز هم اکنون نشانه هایی از روند صعودی را از خود به نمایش گذاشته است و حتی می توان انتظار داشت که در کوتاه مدت از تراز ۲۵۰۰ دلار نیز عبور کند.اتریوم در ترازهای ۲۱۲۰ و ۲۱۵۰ دلار همچنان پایدار باقی مانده است. این رمزارز یک حمایت خوب را بالاتر از تراز ۲۱۵۰ دلار تشکیل داده و به تازگی صعودی دوباره به بالای تراز ۲۲۰۰ دلار را آغاز کرده است.در چارت قیمت اتریوم می توان یک حرکت صعودی قدرتمند به بالاتر از ترازهای مقاومتی ۲۲۵۰ و ۲۳۰۰ دلار را مشاهده کرد. همچنین یک شکست مقاومتی قابل توجه قیمت به بالای یک مثلث جمع شونده، در نزدیکی تراز ۲۳۴۰ دلار، در نمودار ۱ ساعته قیمت قابل رؤیت است.نمودار قیمت ۱ ساعته اتریوماین رمزارز هم اکنون با فاصله خوبی بالاتر از ترازهای ۲۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله شدن است. همچنین یک شکست مقاومتی به بالای تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت نزولی از نوسان بالای ۲۶۴۵ دلار تا نوسان پایین ۲۱۰۶ دلار، رخ داده است.اولین مقاومت بر سر راه اتریوم در نزدیکی تراز ۲۴۸۰ دلار واقع شده است. پس از آن اولین مقاومت کلیدی در نزدیکی تراز ۲۵۲۰ دلار و سطح ۷۶.۴ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت نزولی از نوسان بالای ۲۶۴۵ دلار تا نوسان پایین ۲۱۰۶ دلار، قرار دارد. عبور موفق اتریوم از تراز ۲۵۲۰ دلار می تواند راه را برای رسیدن قیمت این رمزارز به ناحیه قیمتی ۲۶۵۰ دلار هموار نماید.سطوح حمایتی اتریوماگر اتریوم در حفظ روند صعودی خود به بالای تراز ۲۵۰۰ دلار ناتوان ظاهر شود، می توان انتظار داشت که با یک روند اصلاحی روبرو شود. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد اتریوم در تراز ۲۴۲۰ دلار حمایت اولیه ای را دریافت خواهد کرد. اما پس از آن اولین حمایت کلیدی در نزدیکی تراز ۲۲۵۰ دلار و خط روند فوقانی الگوی مثلث واقع شده است.اگر که قرار باشد افت قیمت بیشتری را شاهد باشیم، می توان انتظار داشت که اتریوم در آینده نزدیک تا ناحیه حمایتی ۲۱۵۰ دلار نیز افول کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 6 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×