روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی 3 رمزارز ناشناخته بازار که دست کم گرفته شده اند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ منتشر شد.

معرفی 3 رمزارز ناشناخته بازار که دست کم گرفته شده اند

[…]

نوشته معرفی ۳ رمزارز ناشناخته بازار که دست کم گرفته شده اند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۳ رمزارز ناشناخته بازار که می توانند آینده درخشانی داشته باشندتایلر سووپ (Tyler Swope)، مجری کانال یوتیوب چیکو کریپتو (Chico Crypto)، ۳ آلتکوین با پتانسیل کشف نشده را معرفی می کند. او معتقد است که این ۳ رمزارز ناشناخته به شدت دست کم گرفته شده اند و ارزش آن ها در آینده خیلی بیشتر خواهد بود.در ویدئویی جدید، این معامله گر و تحلیلگر رمزارز، لیست خود را با ایردراپ اخیر امپلفورس (Ampleforth) با توکن حاکمیتی فورس (FORTH) شروع می کند. در حالی که توکن AMPL امپلفورس از سال ۲۰۱۹ وجود داشته و معامله می شود، توکن فورس به تازگی راه اندازی شده و به سرعت توسط صرافی رمزارز کوین بیس (Coinbase) پذیرفته شد.سووپ خاطرنشان می کند که قرارداد ورژن ۲ گیسر (geyser) امپلفورس به زودی منتشر خواهد شد، و احتمالاً درست قبل از راه اندازی جدیدترین نسخه یونی سوآپ (Uniswap) در ۵ مه منتشر شود.“دوستان، ورژن ۲ آنها هنوز از AMPL راه اندازی نشده است. همانطور که در مورد توکن آلکمیست (MIST) دیده شد، این قراردادها صندوق های توکن های غیر مثلی (NFT) با قابلیت چند استیکی دارند و بازار را تغیر خواهند داد و با توجه به همزمانی آپدیت های امپلفورس و یونی سوآپ ممکن است که به هم متصل شوند.”رمزارز فورس در حال حاضر در رتبه ۱۸۸ از نظر ارزش بازار قرار دارد و تقریباً ۳۵۶ میلیون دلار ارزیابی می شود.توکن دیگری که سووپ از آن یاد می کند نیز ارزش بازار کوچکی دارد.این پروژه، برنامه یکپارچه سازی مبتنی بر فضای ابری به نام یونی برایت (Unibright) است. این تحلیلگر در حین تحقیقات خود روی این پروژه کشف می کند که همکاری چشمگیری بین کونا (CONA) و یونی برایت محتمل است. سووپ اظهار داشت که یونی برایت برای تبدیل کردن فاکتورها به توکن در پروژه های تجاری به کونا کمک خواهد کرد.در زمان نوشتن مقاله، یونی برایت دارای ۲۴۷ میلیون دلار ارزش بازار است، که آن را در رتبه ۲۰۴ ام بازار قرار می دهد.آخرین پروژه برجسته سووپ ردیاب زنجیره تأمین بلاکچین مورفیوس نتورک (Morpheus Network) است که به صنعت تجارت جهانی خدمات می دهد.تحقیقات سووپ وی را به این باور می رساند که مورفیوس ممکن است در آستانه مشارکت با شرکت بزرگ کوکا-کولا فمزا (Coca-Cola FEMSA) باشد.مورفیوس در زمان نوشتن مقاله، دارای کوچکترین ارزش بازار از بین این سه دارایی است که ارزشی حدود ۸۰ میلیون دلار برای آن تخمین زده می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معرفی 3 رمزارز ناشناخته بازار که دست کم گرفته شده اند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×