روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بایننس درصدد لیست کردن توکن سهامی 3 شرکت دیگر از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ منتشر شد.

بایننس درصدد لیست کردن توکن سهامی 3 شرکت دیگر

[…]

نوشته بایننس درصدد لیست کردن توکن سهامی ۳ شرکت دیگر اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

گسترش بایننس و افزایش تعداد توکن سهامیلیست شدن این ۳ شرکت در آینده، تعداد کل توکن های سهامی قابل معامله صرافی ارز دیجیتال بایننس (Binance) را به ۵ مورد خواهد رساند. پس از راه اندازی توکن های تسلا (Tesla) و کوین بیس (Coinbase) در اوایل ماه جاری که عملکرد سهام این شرکت ها را مشابه سازی می کنند، بایننس اعلام کرده است که طی هفته آینده ۳ توکن سهامی (Stock Token) جدید را لیست خواهد کرد. روز دوشنبه، بایننس اعلام کرد که علاوه بر شرکت های فناوری چند ملیتی اپل (Apple) و مایکروسافت (Microsoft)، سهام توکن شده شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، پیشرو در عرصه هوش تجاری، را نیز راه اندازی خواهد کرد.این توکن ها به کاربران امکان می دهند تا واحدهای تقسیم شده و کوچکتری از سهام این شرکت ها را معامله کنند و حداقل اندازه خرید و فروش آنها در یک صدم توکن محدود شود.قرار است معاملات توکن های مایکرواستراتژی با نماد MSTR در ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر روز دوشنبه به وقت UTC، آغاز شود، این در حالیست که معاملات توکن های اپل ، با نماد AAPL، ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر روز چهارشنبه راه اندازی خواهند شد و از روز جمعه توکن های مایکروسافت با نماد MSFT قابل معامله خواهند بود.این صرافی ادعا می کند که توکن های سهامی “کاملاً تحت حمایت سبد سهام سپرده های اصلی هستند” که توسط ارائه دهنده خدمات مالی آلمان (CM-Equity AG) نگهداری می شود. دوره های معاملاتی این توکن ها نیز از ساعات معاملاتی بازار سهام پیروی خواهند کرد.این توکن ها فقط با جفت ارز استیبل کوین این صرافی ارز دیجیتال، یعنی بایننس یواس دی (BUSD)، قابل معامله خواهند بود. معاملات توکن های سهامی بایننس برای ساکنان چین، ایالات متحده آمریکا، ترکیه و سایر حوزه های قضایی محدود شده توسط CM-Equity امکان پذیر نخواهد بود.بایننس اولین توکن سهامی خود را در تاریخ ۱۲ آوریل راه اندازی کرد و امکان انجام معاملات و بهره بردن از نوسانات سهام تسلا، با نماد TSLA، را به مشتریان خود ارائه داد. این صرافی همچنین توکن سهامی کوین بیس (Coinbase)، با نماد COIN، را نیز در تاریخ ۱۵ آوریل راه اندازی کرده بود.به نظر می رسد گسترش بازار بایننس به حوزه توکن های سهامی نشان دهنده افزایش رقابت بین این صرافی با پلتفرم مشتقات رمزارز مستقر در هنگ کنگ اف تی ایکس (FTX) باشد که در اکتبر ۲۰۲۰ معاملات سهام توکنایز شده، از جمله مشتقات سهام تسلا و اپل، را آغاز کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بایننس درصدد لیست کردن توکن سهامی 3 شرکت دیگر از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×