روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چرا لونا (luna) می‌تواند یک روند صعودی پایدار داشته باشد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ منتشر شد.

چرا لونا (luna) می‌تواند یک روند صعودی پایدار داشته باشد؟

[…]

نوشته چرا لونا (LUNA) می تواند یک روند صعودی پایدار داشته باشد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چرا لونا (LUNA) می تواند یک روند صعودی پایدار داشته باشد؟لونا (LUNA)، توکن بومی شبکه ترا (Terra)، در هفته اخیر توانست ۳۰ درصد افزایش قیمت داشته باشد تا میزان رشد این ارز دیجیتال در یک سال گذشته به ۸۸۰۰ درصد برسد. اما چرا لونا می تواند همچنان یک روند صعودی پایدار داشته باشد؟این پروژه با شرکت های متعددی مشارکت داشته است اما به نظر می رسد که قدرت اصلی آن از توکنومیک خوبش نشات می گیرد.فلود کپیتال (Flood Capital)، محقق و سرمایه گذار، استیبل کوین ترا (UST) را با با استیبل کوین های دیگر مانند (DAI) و تتر (Tether) مقایسه می کند تا توکنومیک لونا را توضیح دهد.به گفته وی، با ایجاد هر توکن UST در اکوسیستم Terra، باید بخشی از منبع توکن سوزانده شود. یعنی با ایجاد هر ۱ دلار از توکن UST، برابر با ۱ دلار از LUNA سوخته شده و از جریان عرضه خارج می شود. این مکانیسم سوزاندن کوین ها و ویژگی ضد تورمی باعث شده است تا لونا نیز مانند بایننس کوین (BNB) و پنکیک سوآپ (CAKE) رشد قیمتی خوبی داشته باشد.در حال حاضر ارزش بازار استیبل کوین UST برابر با ۱.۸۷ میلیارد دلار است و در رتبه پنجم استیبل کوین ها از نظر ارزش بازار قرار دارد. داده ها نشان می دهند که تقاضا برای UST از ۲۵ ژانویه تا ۲۵ آوریل سر به فلک کشیده است به طوری که در این مدت، میزان عرضه UST از کمتر از ۵۰۰ میلیون دلار به سطح فعلی رسیده است.فلود کپیتال انتظار دارد که میزان پذیرش و تقاضای UST به مرور بیش از این افزایش یابد و در نتیجه عرضه ی لونا با سرعت بیشتری کاهش یابد که همین امر می تواند روند صعودی قیمت LUNA را تقویت کند.عرضه در گردش فعلی توکن لونا در حدود ۳۷۶ میلیون واحد است که از این مقدار نزدیک به ۲۵۴ میلیون استیک شد است و تنها ۱۲۲ میلیون توکن در بازار موجود است.شرکت هایی مانند اپل و اکسون (Exxon)، که به دلیل برنامه های خرید سهام خود مشهور هستند، طی ۵ الی ۱۰ سال، ۲۰ درصد سهام خود را پس گرفتند اما لونا با افزایش تقاضای UST می تواند در مدت ۱۰۰ الی ۱۲۵ روز همین کار را انجام می دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا لونا (luna) می‌تواند یک روند صعودی پایدار داشته باشد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×