روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 3 رمزارزی که بهترین عملکرد را در اصلاح بازار داشتند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ منتشر شد.

3 رمزارزی که بهترین عملکرد را در اصلاح بازار داشتند

[…]

نوشته ۳ رمزارزی که بهترین عملکرد را در اصلاح بازار داشتند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۳ ارزی که با وجود اصلاح بازار بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان دادندیک معامله گر و تحلیلگر که به طور گسترده دنبال می شود، در حالی که بیت کوین و بازار رمزارزها تسلیم سودآوری می شوند در حال بررسی سه آلتکوین است که به گفته وی توانسته اند با وجود اصلاح بازار، حرکت صعودی خود را حفظ کنند و نسبت به مابقی بازار بهترین عملکرد ممکن را داشته باشند.در یک توییت جدید، استراتژیست رمزارز معروف در بازار و فضای مجازی به عنوان فلاد (Flood) شناخته می شودف به ۱۲۷۰۰۰ دنبال کننده خود می گوید که او در حال خرید پلتفرم قرارداد هوشمند سولانا (Solana)، سازنده بازار خودکار (AMM) پنکیک سوآپ (PancakeSwap) و مبدل AMM نرو فایننس (Nerve Finance) به عنوان سه رمزارز که قدرت خود را در میان اصلاح بازار حفظ کرده اند.“هنگامی که حتی یک میمون هم می تواند دارت پرتاب کند و هر رمزارزی در حال انفجار قیمت باشد، انتخاب بهترین دارایی کم اهمیت است. اما وقتی بازار به طور متوسط ​​کساد است، انتخاب ارزهایی با بهترین عملکرد بسیار مهمتر و البته دشوارتر است. به این ترتیب هنگام برگشت بازار به روند صعودی، وضعیت برای این رمارزها فوق العاده خوب می شود. کیک (CAKE)،نرو (NRV) و سول (SOL) سه تا ارز این رمزارزها بودند.”سولانا در طی ۱۴ روز گذشته در میانه روندی صعودی است، بیش از ۵۸ درصد از ۲۷.۶۵ دلار در ۱۲ آوریل به ۴۵.۲۴ دلار در زمان نوشتن مقاله، افزایش یافته است.پنکیک سوآپ در طی دو هفته گذشته نیز با ۳۵ درصد سود از ۲۵.۲۱ دلار در ۱۲ آوریل به قیمت فعلی ۳۴.۰۴ دلار در مسیری سبز رنگ حرکت کرده است.طبق اطلاعات سایت کوین گیکو (CoinGecko)، نرو فایننس، دارایی دیجیتال ساخته شده بر روی زنجیره هوشمند بایننس (Binance)، در ۳۰ روز گذشته تقریبا ۴۶۶ درصد سود کسب کرده است.علاوه بر کیک، سول و نرو، فلاد همچنین در حال جمع آوری و خرید اتریوم (Ethereum) و توکن حفظ حریم خصوصی مونرو (Monero) است.نمودار بیت کوینفلاد در مورد بیت کوین (Bitcoin)، می گوید که او بزرگترین دارایی دیجیتال جهان را وقتی در حال کف سازی در این مدت بود خریداری کرد.“وضعیت فعلی مانند بمبی است که هنوز فتیله آن روشن نشده است. اگر آن را روشن کنند انفجار قیمتی بزرگی خواهیم داشت. به نظرم خریدهای خودم در این محدوده نیز به روشن کردن این فتیله کمک کند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 3 رمزارزی که بهترین عملکرد را در اصلاح بازار داشتند از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×