روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اهداف پروژه کاردانو در سال 2021 و آینده این سیستم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ منتشر شد.

اهداف پروژه کاردانو در سال 2021 و آینده این سیستم

[…]

نوشته اهداف پروژه کاردانو در سال ۲۰۲۱ و آینده این سیستم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پروژه کاردانو امسال به تمام اهداف خود دست پیدا کرده استچارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، مدیرعامل اینپوت اوتپوت هنگ کنگ (IOHK) می گوید پروژه کاردانو (Cardano) در حال آماده سازی برای دستیابی به اهداف عظیمی است که همه آن اهداف از سال ۲۰۱۶ تعیین شده بودند.در مصاحبه جدیدی با فوربس (Forbes)، هاسکینسون تحولات اخیر کاردانو (ADA) را نشان می دهد که اذعان می کند که امسال نقطه عطف بزرگی برای این پلتفرم قرارداد هوشمند بود.“۲۰۲۱ به نوعی سال طغیان ما است، سالی که ما در حال جمع کردن و روشن کردن و بهره بردن از همه چیزهایی هستیم که در طول پنج سال گذشته رویای آن را در سر داشتیم و برایش برنامه ریزی کرده بودیم. که شامل مواردی مانند پشته حاکمیتی (governance stack)، قراردادهای هوشمند (smart contracts)، استاندارد فراداده (metadata standard) ما، صدور توکن (token issuance)، تمرکززدایی (decentralization) کامل است. ما تقریباً به همه اهداف خود رسیده ایم: فراداده را انجام داده ایم، اکنون یک توکن بومی داریم. فقط در مدت یک ماه بیش از ۱۰ هزار توکن روی کاردانو صادر شده است که واقعا فوق العاده است.”آینده کاردانووی همچنین مواردی را که در ماه های آینده برای این پروژه ارائه خواهد شد، از جمله راه اندازی شبکه آزمایشی آلونزو (Alonzo testnet)، که امکان ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند را برای بلاکچین به ارمغان می آورد، برشمرد. او می گوید برنامه این است که در نهایت بهترین محصول تجاری را ایجاد کنند.“در چند ماه آینده، ما در حال عقد قراردادهای هوشمند هستیم. آخرین قدم باقی مانده. ما تمام اجزای پروژه را روشن خواهیم کرد و با تمام قدرت فعالیت کاملش شروع خواهد شد.پس از روشن شدن این موارد، قدم بعدی تجاری سازی سیستم عامل است که ما از قبل را شروع کرده ایم.”هاسکینسون همچنین در مورد تلاش های فعلی کاردانو، از جمله پروژه هایی که به دنبال رقابت با اکوسیستم اتریوم (Ethereum) هستند، اظهار نظر می کند.“ما در حال دستیابی به دولت ها و ملت ها هستیم تا کارهای جالبی انجام دهیم و میلیون ها کاربر را از طریق این مدل فشار وارد سامانه خواهیم کرد. ما همچنین در حال انجام امور مالی غیرمتمرکز، بازارهای توکن های غیر مثلی و همه دیگر قابلیت ها و امکاناتی که در آزمایشگاه اتریوم مشاهده می کنید.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اهداف پروژه کاردانو در سال 2021 و آینده این سیستم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×