روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مدل قیمتی بیت کوین که عدد 700000 دلار را برای این رمزارز پیش بینی می کند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ منتشر شد.

مدل قیمتی بیت کوین که عدد 700000 دلار را برای این رمزارز پیش بینی می کند

[…]

نوشته مدل قیمتی بیت کوین که عدد ۷۰۰۰۰۰ دلار را برای این رمزارز پیش بینی می کند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مدل قیمتی بیت کوین بر اساس تعداد کاربرانشرکت سرمایه گذاری رمزارز پانترا کاپیتال (Pantera Capital) یک مدل قیمتی برای بیت کوین (Bitcoin) ارائه داده است که بزرگترین دارایی دیجیتال از نظر ارزش بازار را در سطوح جدید و فوق العاده بالایی قرار می دهد.در نامه آوریل این شرکت به سرمایه گذاران خود، پانترا خاطرنشان می کند که یکی از مدل های آنها، که تعداد کاربران جدید بیت کوین را با قیمت این رمزارز مقایسه می کند، قیمت نهایی ۷۰۰۰۰۰ دلار را برای بیت کوین نشان می دهد.طبق این مدل، قیمت BTC برای هر ۱ میلیون کاربر جدید بیت کوین ۲۰۰ دلار افزایش می یابد. پانترا کاپیتال می گوید به جز در فوریه ۲۰۱۶ که قیمت عقب افتاد این مدل هر بار به درستی و دقت قیمت را پیش بینی کرده است.مدل قیمتی بیت کوین بر اساس تعداد کاربراندر صورت افزایش ۲۰۰ دلاری قیمت بیت کوین در هر باری که ورود هر میلیون کاربر به بازار را شاهد هستیم، این مدل نشان می دهد که BTC می تواند تقریباً ۱۲۰۰ درصد از ارزش فعلی ۵۴۰۰۰ دلار افزایش یابد.“۳.۵ میلیارد نفر گوشی هوشمند دارند، که تنها چیزی است که برای ورود به بازار نیاز است. در دراز مدت و آینده بسیار بسیار دور دلیلی وجو نداد که چرا اکثر افراد نباید از بیت کوین استفاده کنند. این تعداد تنها مقداری بیشتر از میزان اشتراک عکس در فیس بوک است.با استفاده از این روابط، می توان یک مقدار نهایی برای بیت کوین فرض کرد. اگر قیمت به میزان ۲۰۰ دلار به ازای هر یک میلیون کاربر افزایش یابد، ارزش بیت کوین ۷۰۰۰۰۰ دلار خواهد بود.در آن سطح، ارزش بازار بیت کوین ۱۵ تریلیون دلار می شود که معادل ۱۵ درصد از M2 جهانی (حجم پول) ارزش دارد. به نظر می رسد کاملاً عملی باشد.”دیدگاه فوق العاده صعودی پانترا فقط مختص بیت کوین نیست. این شرکت همچنین به نمودار سهم بازار سایر رمزارزها به غیر از بیت کوین و اتریوم (Ethereum) که رشد همه ارزهای دیجیتال به غیر از BTC و ETH را ردیابی می کند، چشم دوخته است. پانترا معتقد است که بهترین فرصت ها و بزرگترین دستاوردها به احتمال زیاد در خارج از بیت کوین و اتریوم یافت می شود زیرا بقیه صنایع و بخش های بازار در حال افزایش قیمت در برابر دوتا از بزرگترین دارایی های دیجیتال با محدودیت بازار هستند.“بیت کوین مانند یک نماینده ثابت برای اختلال های شبکه بلاکچین است. با این حال، همه چیز نیست. بیت کوین تقریباً نیمی از ارزش بازار رمزارزها را در دست دارد اما احتمالا کمتر از نصف فرصت های آینده را داشته باشد…در سه ماه گذشته سهم بازار سایر رمزارزها بجز بیت کوین و اتریوم بیش از دو برابر شده است و از ۱۶ درصد به ۳۴ درصد رسیده است. حواستان به این بخش از بازار باشد. در این بخش بازار است که به احتمال زیاد بیشترین سود حاصل خواهد شد.”نمودار سهم بازار سایر رمزارزها

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدل قیمتی بیت کوین که عدد 700000 دلار را برای این رمزارز پیش بینی می کند از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×