روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ادامه روند و سطوح کلیدی کاردانو، دوج کوین و لایت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ منتشر شد.

ادامه روند و سطوح کلیدی کاردانو، دوج کوین و لایت کوین

[…]

نوشته ادامه روند و سطوح کلیدی کاردانو، دوج کوین و لایت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شرایط ادامه روند و سطوح کلیدی سه آلتکوین بزرگتحلیلگر و معامله گر بازار رمزارزها، اسکات ملکر (Scott Melker)، درباره سطوح کلیدی و بسیار مهم کاردانو (Cardano) و دو آلتکوین دیگر صحبت می کند که این سطوح برای حفظ ادامه روند این رمزارزها بسیار حیاتی می باشند.در یک جلسه جدید استراتژی، ملکر به ۳۶۵۰۰ دنبال کننده یوتوب خود گفت که کاردانو (ADA) در حال حاضر در بازه وسیعی بین ۱.۵۰ تا ۰.۹۸ دلار نوسان می کند، اما اکنون این فرصت برای کاردانو ایجاد شده است تا از این محدوده نوسانی خود خارج شود.“این روند واقعا زیباست… اگر ادامه یابد دنبال چنین چیزی می گردم (حرکت بالاتر از ۱.۲۴ دلار).”ملکر خاطرنشان می کند که سطح مناسب خرید کاردانو برای ادامه صعود حدود ۱.۲۰ دلار و سپس شکست و اصلاح به ۱.۵۰ دلار به عنوان حمایت است. اگر کاردانو از این روند پیروی کند، شکست مقاومت بالقوه می تواند این رمزارز را به سقف تاریخی جدیدی در حدود قیمت ۲.۲۰ دلار برساند.با نگاه به دوج کوین (Dogecoin)، این معامله گر می گوید قبل از اینکه این رمزارز بتواند جنبش لازم برای ادامه روند صعودی را جمع کند، باید سطح مقاومت قوی پیش رو را بشکند.“به نظر من خرید خود را بالاتر از این خط، ۰.۲۸ دلار، انجام دهید. آن بالا خریداری کنید و سپس از آنجا می توانیم به سمت ۰.۴۵ دلار حرکت کنیم. در غیر این صورت، این مقاومت بسیار محکمی خواهد شد.”رمزارزی بعدی در لیست ملکر ارز لایت کوین (Litecoin) است. طبق گفته این معامله گر، لابت کوین در یک کانال نزولی معامله می شود، اما اگر موفق به بالاتر رفتن از سطح کلیدی فعلی خود شود می تواند از این کانال نزولی خارج شود.“به نظر من اگر با جفت دلاری رمزارز معاملات خود را انجام می دهید، این رمزارز را اینگونه معامله کنید. اگر بالاتر از سطح ۲۵۰ دلار تثبیت شدیم، سپس دوباره به اینجا بازخواهیم گشت، محدوده ۳۷۰ دلاری.”در مورد بیت کوین (Bitcoin)، ملکر می گوید که این رمزارز باید مقاومت فوری خود را بشکند تا بتواند روند صعودی خود را حفظ کند.“اگر می خواهید دوباره واقعاً روند صعودی از سر گرفته شود، باید بتوانیم بالاتر از ۵۶۰۰۰ دلار باقی بمانیم.”اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۵۶۰۰۰ دلار را به یک حمایت تبدیل کند، ملکر می گوید که این رمزارز باعث به وجود آمدن فروش مجدد و حرکت به زیر ۵۰۰۰۰ دلار خواهد شد.“اگر علاقه دارید که دیدگاه نزولی داشته باشید و معاملات فروش باز کنید، چند دلیل برای وجود دیدگاه نزولی برای بیت کوین وجود دارد. به نظر می رسد که در این مقطع از بازار یک سقف گرد تشکیل داده ایم، مانند آنچه که ما در کف های گرد مشاهده کرده ایم … اگر دوباره قیمت پایین بیاید، دوست دارم که سقوط آن تا سطح ۴۱۰۰۰ دلار را ببینم، آنوقت حسابی دست به خرید خواهیم زد. این امر به ما یک اشباع فروش بزرگ روزانه RSI (شاخص قدرت نسبی) خواهد داد.”ملکر می گوید که افت قیمت به ۴۱۰۰۰ دلار به بیت کوین اجازه خواهد داد تا به پایین ترین کف خود برسد و یک روند بسیار قدرتمند را تا بالای ۷۲۵۰۰ دلار شروع کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ادامه روند و سطوح کلیدی کاردانو، دوج کوین و لایت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×