روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیلی به روز از زمان پایان چرخه صعودی بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ منتشر شد.

تحلیلی به روز از زمان پایان چرخه صعودی بیت کوین

[…]

نوشته تحلیلی به روز از زمان پایان چرخه صعودی بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پایان چرخه صعودی بیت کوین چه زمانی اتفاق می افتد؟ویلی وو (Willy Woo)، تحلیلگر مشهور داده های درون زنجیره ای، عقیده دارد که هنوز حتی نزدیک به پایان چرخه صعودی بیت کوین (Bitcoin) هم نشده ایم.وو در مصاحبه ای با سالت تاکز (SALT Talks) می گوید که تعداد سرمایه گذارانی که به سادگی خرید و نگهداری می کنند، در بازار فعلی بیت کوین بسیار زیاد شده اند و این موضوع به عنوان یک موتور محرک برای روند صعودی فعلی بازار عمل خواهد کرد.این تحلیلگر توضیح می دهد:“ما شاهد جریان خالص رمزارزهایی معامله گرانی هستیم که به طور سنتی کم و بیش در کوتاه مدت یا خرید می کردند و سپس می فروختند و یا اصلا خریدار نبودند، اما اساساً این افراد جدید… آنها فقط رمزارزها را می خرند و قفل می کنند. این که خرید زیادی انجام شده است، یک عامل بسیار بزرگ در این چرخه صعودی بازار بوده است.بسیاری از گفتگوهای اخیر در مورد سرمایه گذاران نهادی بوده است. درست است. اما، من فکر می کنم بسیاری از سرمایه گذاران با مبالغ سنگین وارد بازار شده اند. سرمایه گذارانی که می توانند خریدهای خود را در پله های ۱ میلیون دلاری انجام دهند. که دو ماه اول سال ۲۰۲۱ به شدت شاهد این قضیه بودیم.”وو می گوید تعداد خریدارن خرد نیز در طی دو سه هفته گذشته افزایش یافته است.از نظر پیش بینی قیمتی، او به هالوینگ (halving) بیت کوین در سال گذشته اشاره کرد و آن را عامل دیگری دانست که می تواند ارزش BTC را تا پایان سال چندین برابر کند. اگر گذشته را مدنظر گرفته و رفتار مشابه ای انتظار داشته باشیم، او پیش بینی می کند که حرکت بیت کوین در ماه دسامبر شروع به ضعیف شدن خواهد کرد.“بر اساس آن مدل سقف ارزش بازاری (top-cap model) شخصی خودم، به نظر من ممکن است در هر قیمتی در محدوده ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار روند به پایان برسد، و یا حتی ممکن است بالاتر هم برود. اما باید ببینیم طی شش ماه آینده چگونه عمل می کند.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیلی به روز از زمان پایان چرخه صعودی بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×