روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " وضعیت آلت سیزن و معرفی 3 رمزارز با بیشترین پتانسیل صعود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ منتشر شد.

وضعیت آلت سیزن و معرفی 3 رمزارز با بیشترین پتانسیل صعود

[…]

نوشته وضعیت آلت سیزن و معرفی ۳ رمزارز با بیشترین پتانسیل صعود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

وضعیت آلت سیزن چگونه است و موج بعدی آن کی شروع می شود؟مایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر برجسته و معامله گر رمزارز در حال بررسی وضعیت آلت سیزن است. در ویدئوی جدید خود، ون دی پوپ به ۷۴۰۰۰ دنبال کننده یوتوب خود می گوید که آلتکوین ها آماده شده اند تا در هفته های آینده عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین (Bitcoin) از خود نشان دهند.“آلتکوین ها به شدت از بیت کوین پیشی خواهند گرفت، زیرا بیت کوین به احتمال زیاد یک محدوده نوسانی خواهد ساخت و در طی این مدت آلتکوین ها عملکرد خوبی خواهند داشت.”ون دی پوپ به معامله گران می گوید که با نزدیک شدن به یک آلت سیزن فوق العاده و دامنه نوسانی محتمل برای بیت کوین، مهم است که سعی در پیدا کردن پروژه هایی داشته باشند که هنوز رشد زیادی نکرده اند.به عنوان مثال، وی از پروتکل وب توزیع شده، هولوچین (Holochain) نام برد، که در اوایل آوریل با رشد گسترده ای روبرو شد و به سقف تاریخی جدیدی در محدوده ۰.۰۳۱ دلار رسید.در حالی که ون دی پوپ معتقد است هولو دوباره روند خود را ادامه خواهد داد، او پیش بینی می کند که روند صعودی دوم آن، بعداً در موج بعدی آلت سیزن اتفاق بیافتد، احتمالاً در اواسط ماه ژوئن.“آیا به نظر من یه چرخه جدید و موج دومی برای آلتکوین ها خواهیم داشت؟ بله. آیا به نظر من رمزارزهایی مانند هولو موج صعودی دیگری نیز خواهند داشت؟ بله ، مطمئناً، اما من فرض می کنم که بعداً این موج را خواهیم داشت. من فکر می کنم که ما حرکات نوسانی بیشتری خواهیم داشت و سپس حرکات سرعت بیشتری می گیرند و آلتکوین هایی که هنوز روند صعودی خود را نداشته اند، تازه شروع به حرکت خواهند کرد.”دو رمزارزی که به گفته این تحلیلگر احتمالاً در کوتاه مدت حرکت خواهند کرد، توکن کیف پول هوشمند سوآیپ (Swipe) و پروژه اوراکل تلور (Tellor) است.ون دی پوپ اشاره می کند که سوآیپ دارای پتانسیل صعودی زیادی است چرا که جفت ارز سوآیپ/بیت کوین (SXP/BTC)، ۸۰ درصد پایین تر از سقف تاریخی خود معامله می شود. در حالی که تحلیل تکنیکال تلور (TA) نیز قوی به نظر می رسد و به احتمال زیاد شروع به گسترش و صعود خواهد کرد چرا که هنوز چرخه صعودی آنچنانی برای این رمزارز مشاهده نشده است.در مورد بیت کوین، ون دی پوپ می افزاید که اگر این رمزارز بتواند به یک باره از منطقه مقاومتی ۵۸۰۰۰ دلار عبور کند، در کوتاه مدت صعودی خواهد بود. با این حال، او میگوید که این سناریو بعید است و به احتمال زیاد این رمزارز دوباره به سمت حمایت ۴۶۵۰۰ دلار بازخواهد گشت و در مجموع یک محدود نوسانی را در طی ماه آینده و یا حتی فراتر از آن خواهد ساخت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " وضعیت آلت سیزن و معرفی 3 رمزارز با بیشترین پتانسیل صعود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×