روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " عاملی جدی که ممکن است باعث ممنوعیت جهانی بیت کوین شود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ منتشر شد.

عاملی جدی که ممکن است باعث ممنوعیت جهانی بیت کوین شود

[…]

نوشته عاملی جدی که ممکن است باعث ممنوعیت جهانی بیت کوین شود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چه عاملی می تواند به ممنوعیت جهانی بیت کوین منجر شود؟جیم راجرز (Jim Rogers)، سرمایه گذار و مفسر مالی کلان می گوید در صورت شروع تهدیدی جدی برای ارزهای فیات از سمت رمزارزها، دولت ها ممکن است در جهت ممنوعیت جهانی بیت کوین (Bitcoin) اقداماتی انجام دهند.در یک ویدیوی جدید، راجرز استدلال می کند که اگر استفاده از بیت کوین به عنوان یک ارز همگانی شود، احتمالی واقعی برای از کار افتادن ارزهای فیات وجود دارد. راجرز پیش بینی می کند که در صورت وقوع چنین چیزی، دولت ها به دنبال “غیرقانونی” کردن بیت کوین خواهند رفت.“اگر بیت کوین تبدیل به یک ارز مناسب شود، نه فقط یک وسیله برای سرمایه گذاری و معامله، بلکه یک ارز مناسب، دولت ها ممکن است آن را غیرقانونی اعلام کنند.اگر فقط یک وسیله برای سرمایه گذاری و معامله باشد، من دلیلی نمی بینم که آنها بخواهند بیت کوین را غیرقانونی اعلام کنند. مگر اینکه پای پولشویی یا مواردی از این قبیل در میان باشد. اما اگر مردم سعی ندارند از آن برای رقابت با پول دولت ها استفاده کنند، چرا که نه؟ وجود آن مشکلی نخواهد داشت.”این سرمایه گذار کلان اضافه می کند که تهدیدهایی که دولت ها برای بیت کوین ایجاد می کنند، زمانی که نسخه های دیجیتالی ارزهای فیات خود را تولید کنند، بیشتر و جدی تر خواهد شد.“دولت ها نمی خواهند کنترل خود را از دست بدهند. آنها انحصار خود را دوست دارند و هنگامی که همه آنها پول دولتی دیجیتال خود را داشته باشند، آیا فکر می کنید که آنها می گویند: ‘خب، این دلار آمریکا است و آنها روی کامپیوتر هستند، اما اگر خواستید از ارز دیگری استفاده کنید، راحت باشید.’؟در واقع این تجربه ای است که من از دولت ها در هر زمان از تاریخ دارم… البته در اکثر مواقع در تاریخ. و نمی توانم تصور کنم که دولت آمریکا به مردم اجازه دهد این کار را بکنند.”اما در حال حاضر، راجرز خاطرنشان کرد که وی بیت کوین را در درجه اول فقط یک دارایی قابل معامله می داند که دارای موارد استفاده کمی نیز می باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " عاملی جدی که ممکن است باعث ممنوعیت جهانی بیت کوین شود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×