روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دو ارز دیجیتالی که به زودی به 10 ارز برتر بازار می‌پیوندند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ منتشر شد.

دو ارز دیجیتالی که به زودی به 10 ارز برتر بازار می‌پیوندند

[…]

نوشته دو ارز دیجیتالی که به زودی به ۱۰ ارز برتر بازار می پیوندند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دو ارز دیجیتالی که به زودی به ۱۰ ارز برتر بازار از نظر مارکت کپ می پیوندندالیوت وینمن (Elliot Wainman)، تحلیلگر و معامله گر محبوب، از دو آلتکوین نام می برد که به گفته وی این فرصت را دارند تا با افزایش قیمت، به جمع ۱۰ ارز برتر بازار از نظر مارکت کپ بپیوندند.در یک ویدئوی جدید، وینمن به رشد انفجاری معاملات پلتفرم متیک (MATIC) اشاره می کند.متیک یک توکن بر بستر اتریوم (Ethereum) است که توکن بومی شبکه ی پولیگان (Polygon) محسوب می شود و یک پروتکل مقیاس پذیر چند زنجیره ای است که تراکنش های سریع تر و ارزان تری را در شبکه اتریوم فراهم می کند.طبق گفته وینمن، افزایش انفجاری معاملات شبکه پولیگان شبیه به رشد قابل توجه زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است.“به عقیده ی من، این دقیقاً همان الگوی رشد است. اگرچه احتمال نمی دهم که پولیگان به ارزش بازار بایننس کوین (BNB) برسد، اما معتقدم ارزش آن درحال نزدیک شدن به مقدار واقعی اش است به خصوص در شرایطی که برخی از بلاکچین های قرارداد هوشمند هنوز حتی عملکرد زنده ای از خود ارائه نداده اند.”رمزارز دیگری که این تحلیلگر معتقد است می تواند جز ۱۰ ارز برتر قرار گیرد، سولانا (SOL) است.وینمن تصور می کند که سولانا ممکن است به اندازه پولکادات (Polkadot) و کاردانو (Cardano) یا حتی بیشتر از آن ها ارزش گذاری شود و ارزش بازار فعلی سولانا می تواند زیر قیمت بودن این رمزارز را نشان بدهد.“به نظر می رسد سولانا آماده انفجار قیمتی است و هنوز یک حرکت صعودی پرشتاب در پیش دارد. دلیل این که من این حرف را می زنم مارکت کپ کوچک ۱۲ میلیارد دلاری آن است که در مقایسه با اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس ناچیز محسوب می شود.”وینمن معتقد است که سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال سرانجام با یک تجربه کاربری خوب در این پلتفرم ها، از پتانسیل صعودی سولانا و پولیگان خبردار می شوند و این دو را به عنوان آینده دارترین رمزارزها خواهند شناخت. بنابراین فرصت سرمایه گذاری بزرگی در حال حاضر وجود دارد که نباید آ ن ها را نادیده گرفت.توجه: ممکن است ارزهای معرفی شده اکنون نقطه ی ورود مناسبی نداشته باشند پس حتما از نظر تکنیکال نیز آن ها را بررسی کنید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دو ارز دیجیتالی که به زودی به 10 ارز برتر بازار می‌پیوندند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×