روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی انتولوژی (ont) ، ارزی جذاب برای سرمایه گذاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی انتولوژی (ont) ، ارزی جذاب برای سرمایه گذاری

[…]

نوشته تحلیل قیمتی انتولوژی (ONT) ، ارزی جذاب برای سرمایه گذاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی انتولوژی (ONT)، ارز جامانده از بازارانتولوژی (ONT) در ۸ فوریه بالاخره توانست روند نزولی بلند مدت خود را پس از ۹۲۰ روز بشکند و از مثلث نزولی ایجاد شده خارج شود. اما چرا انتولوژی یک گزینه سرمایه گذاری محسوب می شود؟پس از شکست روند نزولی و پولبک به آن، انتولوژی تا به حال رشدی ۱۲۵ درصدی را تجربه کرده است که در مقایسه با رشدهای خیره کننده ی دیگر آلتکوین ها چندان چشم گیر به نظر نمی رسد و یکی از ارزهای جامانده از بازار محسوب می شود.همین نکته باعث شده است که این ارز دیجیتال یک گزینه جذاب برای سرمایه گذاری به شمار رود که هنوز پتانسیل رشد بالایی دارد و به خاطر فاصله کمتر از محدوده های حمایتی اصلی خود ریسک کمتری نیز به همراه دارد. افزایش حجم معاملات نیز به خوبی می تواند بیانگر توجه سرمایه گذاران به این رمزارز باشد.هم اکنون انتولوژی با ارزش بازار ۱.۴۵۰ میلیارد دلاری در رتبه ی ۸۱ ارزهای دیجیتال از نظر مارکت کپ قرار دارد و کل عرضه ی این رمزارز ۱ میلیارد توکن است.در نمودار روزانه، ONT درون یک کانال صعودی معتبر قرار گرفته است و در حال حاضر در تراز قیمتی ۱.۷۸ دلار معامله می شود.نخستین مقاومت در تراز ۱.۸۵ دلار واقع شده است و اگر خریداران موفق شوند قیمت را در بالای این محدوده به تثبیت برسانند، می توان خیز دوباره ای برای شکست مقاومت ۲.۸ دلار و سقف قبلی ایجاد شده برداشت.نمودار روزانه قیمت انتولوژیاز طرف دیگر در صورت کاهش بیشتر قیمت نخستین حمایت در تراز ۱.۶۵ دلار قرار دارد و بعد از آن کف کانال کشیده شده می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود.با توجه به ایجاد شدن کف ها و سقف های بالاتر روند بلندمدت این رمزارز همچنان صعودی است و به هرگونه اصلاحی می توان به چشم یک فرصت خرید نگاه کرد اما برای حفظ این روند صعودی نباید سطح ۱ دلار از دست برود.توجه کنید که تحلیل انجام شده در تایم فریم روزانه بوده و رسیدن به اهداف قیمتی ممکن است زمان بر باشند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی انتولوژی (ont) ، ارزی جذاب برای سرمایه گذاری از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×