روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی 3 آلتکوین با پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ منتشر شد.

معرفی 3 آلتکوین با پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت

[…]

نوشته معرفی ۳ آلتکوین با پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدتاینفلوئنسر و معامله گر بازار رمزارزها، آستین آرنولد (Austin Arnold)، از ۳ آلتکوین که دارای پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت هستند رونمایی کرد. چرا که این پروژه ها هر روز بیشتر و بیشتر با اقبال جامعه رمزارز روبرو می شوند.در یک ویدئوی جدید، آرنولد در ابتدای لیست خود از رقیب اتریوم (Ethereum)، کاردانو (Cardano) صحبت می کند، که به تازگی در همکاری های چشمگیر در اتیوپی و تانزانیا ظهور پیدا کرده است.آرنولد خاطرنشان می کند که اینپوت اوتپوت هنگ کنگ (IOHK)، تیم مرکزی کاردانو، قصد دارد راه حل هویت غیرمتمرکز آتالا پریسم (Atala PRISM) خود را به ۳۵۰۰ مدرسه در کشور اتیوپی بیاورد و به روند هوشمند سازی مدارک شناسایی پنج میلیون دانش آموز کمک کند.پروتکل بنچمارکرمزارز بعدی این لیست، توکن پروتکل بنچمارک (Benchmark Protocol) است. توکن با موجودی منعطف یا ریبیس (Rebase Token) به معنای یک دارایی غیر همبسته و همراه با عرضه الاستیک است. توکن مارک (MARK) احتمالاً با گذشت زمان در همین قیمت باقی خواهد ماند، اما تعداد توکن های در گردش دائماً در حال نوسان است. آرنولد تأکید می کند که مارک دارایی است که وظیفه حفظ ثبات را در دوره هایی با نوسانات شدید برعهده دارد.“پروژه بنچمارک می گوید که اگر دنیا به هرج و مرجی کشیده شود، ما به نقدینگی نیاز خواهیم داشت. و ما به نوعی از نقدینگی نیاز داریم که واقعاً بدون همبستگی باشد… فضای DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) به یک ابزار وثیقه محور نیاز دارد که در دوره هایی با نوسان و ناپایداری بالا، کارآیی خود را حفظ کند و نقدینگی پایه را افزایش دهد.”بنچمارک در میان لیستی که آرنولد نام می برد با ارزش بازاری در حدود ۴۰ میلیون دلار، دارای کمترین ارزش بازار است.چین لینکآخرین آلتکوین با پتانسیل رشد بسیار زیاد که به اعتقاد آرنولد می تواند آینده درخشانی داشته باشد، چین لینک (Chainlink) است ،زیرا جدیدا مشارکتی را با صندوق نوآوری یونیسف (UNICEF) برای حمایت از برنامه های بلاکچین در بازارهای نوظهور شروع کرده است.تیم چین لینک در پست اخیر وبلاگ خود، همکاری و جزئیات ابتکاری این مشارکت را اعلام کرد. چین لینک در زمان نوشتن مقاله ۷ درصد رشد کرده است و برای اولین بار در هفته گذشته بالای سطح ۴۰ دلاری معامله می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معرفی 3 آلتکوین با پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×