روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا در پایان چرخه فعلی اصلاح شدید قیمت بیت کوین رخ خواهد داد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ منتشر شد.

آیا در پایان چرخه فعلی اصلاح شدید قیمت بیت کوین رخ خواهد داد؟

[…]

نوشته آیا در پایان چرخه فعلی اصلاح شدید قیمت بیت کوین رخ خواهد داد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چرا ممکن است در پایان این چرخه اصلاح قیمت شدید بیت کوین را تجربه نکنیم؟دن هلد (Dan Held)، مدیر توسعه در صرافی رمزارز کراکن (Kraken)، می گوید که ممکن است این بار اصلاح شدید قیمت در پایان چرخه فعلی بیت کوین (Bitcoin) رخ ندهد.هلد در مصاحبه ی جدید خود در پادکست بیت کوین چه کرد (Bitcoin What Did)، ادعا کرده است که اگر بیت کوین بتواند تراز ۳۰۰۰۰۰ دلار را بشکند، این احتمال وجود دارد که روند صعودی پیرامون این رمزارز چنان غالب باشد که نیروی فروشندگان برای اعمال یک اصلاح قیمت شدید کافی نباشد.“اگر بیت کوین از تراز ۳۰۰۰۰۰ دلار بگذرد، چه اتفاقی می افتد، فکر می کنید کسی قصد فروش آن را داشته باشد؟ شاید، اما پس از آن ناگهان همهمه مربوط به ابر چرخه شروع خواهد شد و افرادی خواهند بود که انعطاف کافی برای خرید بیشتر را خواهند داشت.مشابه این اتفاق را دیده ایم، مانند وقتی که بیت کوین چند روز پیش افت کرد. همه طرفداران روند نزولی بیرون می آیند و می گویند: “اوه روند بیت کوین نزولی شده است، تمام بیت کوین های خود را بفروشید، ما درست گفتیم” و سپس بازار جهشی دوباره می کند و رونق می گیرد، سپس تمامی این افراد ناپدید می شوند.”برخلاف چرخه های صعودی قبلی که بیت کوین پس از رسیدن به سقف تاریخی خود شاهد افت های بزرگ ۸۰ درصدی بود، هلد این احتمال را در نظر می گیرد که در پایان چرخه فعلی، بیت کوین در عوض برای مدتی فقط نوسانی باشد.“اگر قیمت بالا رود و ما تراز ۱۰۰۰۰۰ یا ۳۰۰۰۰۰ دلار را تجربه کنیم و سپس روند درجا و ثابت شود چه؟ مثلاً اگر چند سال فقط درجا بزنیم، چه می شود؟ همه پیش بینی می کنند که “باید همان ۸۰ درصد افت نسبت به آخرین چرخه صعودی را تجربه کنیم”، اما به نظر من چیزهای زیادی در این چرخه متفاوت خواهند بود.”هلد پیش از این ایده “ابر چرخه بیت کوین” را مطرح کرده بود که می گوید در طی چرخه صعودی فعلی، بیت کوین می تواند بدون تجربه یک دوره نزولی واقعی، مستقیماً به ۱۰۰۰۰۰۰ دلار برسد. به گفته هلد، پتانسیل یک روند عظیم به علت هجوم احتمالی سرمایه های سازمانی و نهادی، تشدید بحران های اقتصادی و یک روایت گسترده صعودی و قوت یافته پیرامون بیت کوین وجود دارد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا در پایان چرخه فعلی اصلاح شدید قیمت بیت کوین رخ خواهد داد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×