روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی اتریوم ، چرا رالی صعودی اتریوم هنوز تمام نشده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی اتریوم ، چرا رالی صعودی اتریوم هنوز تمام نشده است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی اتریوم ، چرا رالی صعودی اتریوم هنوز تمام نشده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۳ اردیبهشتاتریوم (Ethereum) به تازگی توانسته است به بالای تراز قیمتی ۳۰۰۰ دلار برسد و امروز نیز رشدی ۶ درصدی را تا به اینجا تجربه کرده است. اما چرا رالی صعودی اتریوم هنوز تمام نشده است؟ساعاتی پیش اتریوم موفق به ثبت یک سقف تاریخی جدید در تراز ۳۱۴۴ دلار شد و در حال حاضر این ارز دیجیتال در تراز قیمتی ۳۱۳۰ دلار معامله می شود و بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد.حجم معاملات در ۲۴ ساعت اخیر ۷ درصد رشد داشته و به ۳۰ میلیارد دلار رسیده است. ارزش کل بازار اتریوم نیز هم اکنون ۳۵۶ میلیارد دلار می باشد و ۱۵.۷ درصد از سلطه بازار کریپتو را در اختیار دارد.در تایم فریم یک ساعته یک خط روند صعودی کوتاه مدت ایجاد شده است که بعنوان حمایت داینامیک از قیمت پشتیبانی می کند.انتظار می رود قیمت یک اصلاح کوتاه مدت به سمت تراز ۲۹۵۰ دلار داشته باشد تا پولبک خود را تکمیل کند. با توجه به افزایش حس ترس از جاماندن از بازار (FOMO) در معامله گران به نظر می رسد که خریداران جدیدی در این سطح دوباره وارد خواهند شد که در این صورت با برگشت از ۲۹۵۰ دلار می توان به رشد بیشتر قیمت امیدوار بود.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۳۱۵۰ دلار واقع شده است و ۳۲۰۰ دلار می تواند مانع بعدی صعود در کوتاه مدت باشد.نمودار ۱ ساعته قیمت اتریومباید حرکت قیمتی بیت کوین را نیز زیر نظر داشت زیرا با اصلاح BTC ارزهای دیگر از جمله اتریوم نیز کاهش قیمت را تجربه خواهند.نخستین سطح حمایتی اتریوم در تراز ۳۱۰۰ دلار قرار دارد و بعد از آن، تراز ۲۹۵۰ دلار سطح حمایتی بعدی محسوب می شود که تلاقی آن با خط روند کشیده شده اهمیت آن را دوچندان می کند و برای حفظ روند صعودی در کوتاه مدت نباید از دست برود. حمایت های بعدی در صورت افت بیشتر قیمت، سطوح ۲۸۰۰ و ۲۶۵۰ دلار هستند که می توانند مانع از ریزش بیشتر شوند.اندیکاتور RSI نیز در تایم فریم ساعتی در محدوده ی اشباع خرید قرار گرفته است و تحرکات قیمتی می توانند تشدید شوند اما شاید اکنون زمان مناسبی برای خرید نباشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی اتریوم ، چرا رالی صعودی اتریوم هنوز تمام نشده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×