روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی انجین کوین (enj) ، یکی از قوی‌ترین پروژه‌های حوزه nft از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی انجین کوین (enj) ، یکی از قوی‌ترین پروژه‌های حوزه nft

[…]

نوشته تحلیل قیمتی انجین کوین (ENJ) ، یکی از قوی ترین پروژه های حوزه NFT اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی انجین کوین (ENJ) در ۱۳ اردیبهشتانجین کوین به تازگی توانسته است روند نزولی کوتاه مدت خود را بشکند و به آن پولبک نیز زده است بنابراین همه چیز برای یک صعود دیگر آماده است. با تحلیل قیمتی انجین کوین (ENJ) در ۱۳ اردیبهشت همراه ما باشید.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت انجین ۲.۷ درصد رشد داشته است و حجم معاملات نیز ۳.۷۵ درصد کاهش پیدا کرده است. این ارز دیجیتال با ۲.۲ میلیارد دلار ارزش بازار، رتبه ۶۱ ارزهای دیجیتال از نظر مارکت کپ را در اختیار دارد.ENJ هم اکنون پس از تتا (Theta)، چیلیز (Chiliz)، مانا (Mana) و دیجی بایت (Digibyte) در رتبه پنجم حوزه توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و گیمینگ قرار دارد.در حال حاضر انجین کوین در تراز ۲.۷۰ دلار معامله می شود و درون یک کانال صعودی قرار دارد. به طور کلی به نظر می رسد که معامله گران در انتخاب جهت روند بعدی مردد هستند و چند روزی است که قیمت بین دو محدوده ۲.۶ تا ۲.۸ دلار در حال نوسان است.نمودار ۴ ساعته قیمت ENJاگر خریداران موفق شوند قیمت را در بالای تراز ۲.۸ دلار به تثبیت برسانند این رمزارز می تواند تا سطح ۳.۲ دلار رشد داشته باشد و پس از آن نیز برای شکستن سقف تاریخی خود در تراز ۴ دلار خیز برخواهد داشت.از طرف دیگر نخستین سطح حمایتی در تراز ۲.۶ دلار واقع شده است و پس از آن سطوح ۲.۴ و ۲ دلار اصلی ترین حمایت های قیمت محسوب می شوند که برای حفظ روند صعودی در میان مدت نباید تراز ۲ دلار از دست برود.در نمودار ۴ ساعته، اندیکاتور RSI پس از اصلاح اخیر در محدوده خنثی قرار گرفته است و اکنون تراز ۵۴ را نشان می دهد که سیگنال خاصی را ارائه نمی دهد اما با شکست خط روند نزولی قرمز کشیده شده می توان سیگنال خرید دریافت کرد که احتمالا با شکست تراز ۲.۸ دلار در قیمت مصادف خواهد بود و می توان خرید مطمئن تری داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی انجین کوین (enj) ، یکی از قوی‌ترین پروژه‌های حوزه nft از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×