روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارزش بازار آلتکوین ها آماده انفجار و رشدی 27000 درصدی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ منتشر شد.

ارزش بازار آلتکوین ها آماده انفجار و رشدی 27000 درصدی

[…]

نوشته ارزش بازار آلتکوین ها آماده انفجار و رشدی ۲۷۰۰۰ درصدی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

حرکت مشابه ارزش بازار آلتکوین ها در مقایسه با چرخه سال ۲۰۱۷ارزش بازار آلتکوین ها سقف تاریخی خود را شکسته و آن را به یک حمایت جدید تبدیل کرد. آخرین باری که چنین اتفاقی رخ داد، ارزش بازار آلتکوین ها رشدی ۲۷۶۲۳ درصدی را تجربه کرد.با وجود اینکه آلتکوین ها توانسته اند رشد خوبی امسال داشته باشند، اگر ماشبه اتفاقی که در سال ۲۰۱۷ افتاد بخواهد تکرار شود، هولدرها می توانند چشم انتظار یک رشد ۲۷۰۰۰ درصدی فوق العاده شدید باشند.در یک توئیت جدید در تاریخ ۳ مه، رکت کاپیتال (Rekt Capital)، سرمایه گذار محبوب، خاطرنشان کرد که در آغاز سال ۲۰۱۷، ارزش بازار آلتکوین ها سقف چرخه قبلی خود را شکست و در نتیجه آن را به یک حمایت تبدیل کرد. سقف قبلی در اواخر سال ۲۰۱۳ تشکیل شده بود و شکست و تبدیل شدن آن به حمایت، باعث شد تا ارزش بازار آلتکوین ها با رشدی ۲۷۶۳۲ درصدی به قله ای جدید پرتاب شود.این رشد شدید تنها یک سال طول کشید و رکت کاپیتال پیشنهاد می کند که اگرچه چنین رشدی تقریباً غیر قابل تصور است، اما ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۱ اتفاق مشابهی رخ دهد. فقط در دو ماه گذشته، ارزش بازار آلتکوین ها پس از شکست سقف سال ۲۰۱۷ خود، ۱۱۹ درصد افزایش یافته است.ارزش بازار آلتکوین ها پس از رشد ۲۷۶۲۳ درصدی از سقف ۲۰۱۷ خود چقدر خواهد شد؟ تقریبا ۱۵۲.۶ تریلیون دلار. وی اظهار داشت“این تازه آغاز راه است.”تغیرات ارزش بازار آلتکوین هااین اظهارات در حالی بیان می شود که بزرگترین آلتکوین بازار، اتریوم (ETH)، در ۳ مه با گذر از تراز ۳۰۰۰ دلاری خود را برای رسیدن به سقف های تاریخی بالاتر آماده می کند، که خود نشانه ای برای شروع چنین رشد عطیمی می باشد.طبق گزارش کوین تلگراف (Cointelegraph)، رشد بیت کوین (Bitcoin) نسبتاً کم رونق شده است و تقریباً ۱۱ درصد سود در هفته گذشته را در مقایسه با ۲۸ درصد رشد اتریوم تجربه کرده است.مقایسه تغیرات قیمتی بیت کوین و اتریومبسیاری از دیگر آلتکوین های دارای ارزش بازار بزرگ نیز از نظر سوددهی هفتگی عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند و تحلیلگران پیش بینی می کنند که سقف های تاریخی جدید را بزودی می توان در مابقی آلتکوین ها نیز مشاهده کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارزش بازار آلتکوین ها آماده انفجار و رشدی 27000 درصدی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×