روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ebay در شرف تاسیس بازار حراجی مختص توکن های غیرمثلی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ منتشر شد.

ebay در شرف تاسیس بازار حراجی مختص توکن های غیرمثلی

[…]

نوشته Ebay در شرف تاسیس بازار حراجی مختص توکن های غیرمثلی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بازار حراجی بزرگ Ebay وارد دنیای رمزارزها می شودبه گفته مدیر عامل شرکت ای بی (eBay)، جیمی ایانون (Jamie Iannone)، این شرکت “در جستجوی فرصت” برای راه اندازی کاربردها و بازار توکن های غیرمثلی (Nonfungible tokens) است. بازار آنلاین بزرگ eBay، در حال بررسی گزینه های پرداخت از طریق رمزارز برای مشتریان خود است. بعلاوه اینکه این بازار حراجی در جستجوی راهی برای معرفی توکن های غیرمثلی بر روی پلتفرم معاملات خود می گردد.جیمی ایانون، مدیر عامل eBay، امروز در مصاحبه با سی ان بی سی (CNBC) گفت که این شرکت همچنان به گزینه های پرداختی متفاومت مانند ارزهای دیجیتال نگاه خواهد کرد. علاوه بر این، وی گفت که eBay در جستجوی فرصت و روش هایی برای راه اندازی پلتفرمی مختص توکن های غیرمثلی یا NFT بر روی بازار خود است. پلتفرمی که قصد راه اندازی آن را دارند به مراتب و رابط کاربری ساده تر و دوستانه تری نسبت به پلتفرم های فعلی مختص این توکن ها خواهد داشت. ایانون گفت:“یکی از نقاط قوت eBay این است که وقتی ترند جدیدی وجود دارد، خیلی سریع راخش را به پلتفرم ما نیز پیدا می کند. این همان چیزی است که ما برای NFTها مدنظر داریم. ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می توانیم آن را بهتر ارائه کنیم.”مدیر عامل شرکت گفت که تعدادی و بخشهایی از NFTها در از قبل در سیستم عامل معاملاتی ما رد و بدل می شدند اما eBay هنوز روند کار را برای خریداران و فروشندگان ساده نکرده است. برخی از کاربران همچنین می توانند بیت کوین های (Bitcoin) خود را برای فروش در این سیستم عامل لیست کنند و eBay به طور خاص چنین حراجی هایی را تحریم نکرده است.مدیران اجرایی این بازار آنلاین قبلاً اشاره کرده بودند که eBay می تواند در آینده پذیرای پرداخت از طریق رمزارزها باشد. سه سال پیش، یک معاون ارشد رئیس شرکت گفت eBay به طور جدی در نظر دارد که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت در سیستم عامل خود ثبت کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ebay در شرف تاسیس بازار حراجی مختص توکن های غیرمثلی از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×