روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شرکت ebay در شرف تاسیس بازار حراجی مختص توکن های غیرمثلی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ منتشر شد.

شرکت ebay در شرف تاسیس بازار حراجی مختص توکن های غیرمثلی

[…]

نوشته شرکت eBay در شرف تاسیس بازار حراجی مختص توکن های غیرمثلی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ورود eBay به دنیای رمزارزها با بازار حراجی بزرگ توکن های غیرمثلیبه گفته جیمی ایانون (Jamie Iannone)، مدیر عامل شرکت ای بی (eBay)، این شرکت “در جستجوی فرصت” برای راه اندازی کاربردها و بازار توکن های غیرمثلی (Nonfungible Tokens) است. بازار آنلاین بزرگ ای بی، در حال بررسی گزینه های پرداخت از طریق رمزارز برای مشتریان خود است. بعلاوه اینکه این بازار حراجی در جستجوی راهی برای معرفی توکن های غیرمثلی بر روی پلتفرم معاملات خود می گردد.جیمی ایانون، امروز در مصاحبه با سی ان بی سی (CNBC) گفت که این شرکت همچنان به گزینه های پرداخت متفاوت مانند ارزهای دیجیتال نگاه خواهد کرد.علاوه بر این، وی گفت که ای بی در جستجوی فرصت و روش هایی برای راه اندازی پلتفرمی مختص توکن های غیرمثلی یا NFT در بازار خود است. به گفته ایانون پلتفرمی که ای بی قصد راه اندازیش را دارد به مراتب رابط کاربری ساده تر و دوستانه تری نسبت به پلتفرم های فعلی مختص این توکن ها خواهد داشت. ایانون گفت:“یکی از نقاط قوت eBay این است که وقتی ترند جدیدی وجود دارد، خیلی سریع راهش را به پلتفرم ما نیز پیدا می کند. این همان چیزی است که ما برای NFTها مدنظر داریم. ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می توانیم سرویس بهتری را در این حوزه ارائه کنیم.”به گفته مدیرعامل شرکت ای بی خرید و فروش NFTها قبلاً در این بازار معاملاتی آغاز شده، اما ای بی هنوز روند کار را برای خریداران و فروشندگان ساده نکرده است. برخی از کاربران همچنین می توانند بیت کوین های (Bitcoin) خود را برای فروش در این پلتفرم لیست کنند و eBay به طور خاص چنین حراجی هایی را منع نکرده است.مدیران اجرایی این بازار آنلاین قبلاً اشاره کرده بودند که eBay می تواند در آینده پذیرای پرداخت از طریق رمزارزها نیز باشد. سه سال پیش، یکی از معاونین ارشد ای بی اظهار کرده بود که آنها به طور جدی در نظر دارند بیت کوین را به عنوان روش پرداخت در بازار خود بپذیرند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شرکت ebay در شرف تاسیس بازار حراجی مختص توکن های غیرمثلی از منبع ایکس بلاکچین. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×