روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارزش کل قفل شده دیفای همزمان با عرضه یونی سواپ v3 به 78 میلیارد دلار رسید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ منتشر شد.

ارزش کل قفل شده دیفای همزمان با عرضه یونی سواپ v3 به 78 میلیارد دلار رسید

[…]

نوشته ارزش کل قفل شده دیفای همزمان با عرضه یونی سواپ v3 به ۷۸ میلیارد دلار رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ارزش کل قفل شده دیفای به ۷۸ میلیارد دلار رسیدتا عرضه ورژن سوم یونی سواپ (Uniswap v3)، به روزرسانی که بسیاری از اهالی حوزه رمزارز بی صبرانه منتظر آن هستند، زمان چندانی باقی نمانده است و به عقیده برخی از کارشناسان این امر می تواند رشد انفجاری بازار دیفای (DeFi) را به دنبال داشته باشد.مطابق با برنامه ریزی ها ورژن سوم یونی سواپ در تاریخ می ۵ منتشر خواهد شد. این نسخه از محبوب ترین پلتفرم DEX چند ویژگی جدید را با خود به همراه خواهد آورد که بهینه سازی معاملات را منجر خواهند شد. اضافه شدن لایه ۲ مقایس پذیری در این به روزرسانی ارائه نخواهد شد اما به گفته یونی سواپ لبز این ویژگی نیز به زودی به این پلتفرم معاملاتی اضافه خواهد شد.برخی از به روزرسانی های ورژن سوم یونی سواپ ویژگی هایی برای پشتیبانی از سطوح مختلف کارمزدها را امکان پذیر کرده اند. این امر به تأمین کنندگان نقدینگی امکان خواهد داد تا با ریسک کمتری در این پلتفرم مواجه شوند. بر اساس توضیحات ارائه شده، برای هر جفت معاملاتی سه سطح کارمزد مجزا، ۰.۰۵، ۰.۳۰ و ۱ درصد، تعریف شده است که با نوسانات مورد انتظار از آن جفت ارز تعیین خواهند شد. این رویکرد امنیت بیشتری را در قبال ضررهای ناشی از ناپایداری بازار برای تأمین کنندگان نقدینگی فراهم خواهد کرد.همچنین در بازار ساز اتوماتیک یونی سواپ نیز به روزرسانی هایی انجام شده است که اجازه می دهد سفارش های تکی را در یک استخر واحد تجمیع کرد تا از این طریق یک منحنی ترکیبی را برای معاملات کاربران فراهم نمود.هایدن آدامز (Hyden Adams)، بنیان گذار یونی سواپ، دیروز ۴ می یک نسخه ی نمایشی از رابط کاربری جدید این پلتفرم را به اشتراک بود که شبیه ساز نقدینگی تعاملی منحصربه فرد این پلتفرم را به نمایش می گذاشت.کاهش تراکنش معاملاتبسیاری از کاربران منتظر کاهش هزینه کارمزد معاملات هستند، هرچند این امر ممکن است تا جولای و عرضه شدن به روزرسانی EIP-1559 اتریوم محقق نشود. این طرح پیشنهادی مورد انتظار مکانیزم محاسبه کنونی کارمزدها را تصحیح خواهد کرد و به مرور زمان کارمزد را کاهش خواهد داد که این امر در بلندمدت به افزایش ارزش اتریوم کمک خواهد کرد.کارمزدهای بالای شبکه اتریوم باعث شده است تا گروه انبوهی از کاربران دیفای تازه کار از یونی سواپ فاصله بگیرند و به گزینه های سریعتر و ارزانتری همچون پنکیک سواپ (PancakeSwap) در زنجیره هوشمند بایننس روی آورند.امید می رود که یونی سواپ با عرضه ورژن سوم خود بتواند بخشی از سرمایه گذاران را که از این پلتفرم فاصله گرفته اند بار دیگر به کاربران خود تبدیل نماید. اما تا پیش از عرضه راهکار لایه ۲ این اتفاق احتمالاً به شکل دلخواه روی نخواهد داد.در زمان نگارش این مطلب توکنی رسمی یونی سواپ (UNI)، با قیمت ۴۲.۹۶ دلار در حال معامله است.ارزش قفل شده دیفای در بالاترین سطح تاریخیبر اساس داده های دپ رادار (Dappradar) ارزش کل قفل شده (TVL) در تمام پروتکل های دیفای (DeFi) هم اکنون به بالاترین میزان خود در تراز ۷۸ میلیارد دلار رسیده است. طی ۹۰ روز گذشته، TVL با رشدی ۸۰ درصدی مواجه شده که بخش قابل توجهی از آن به لطف رشد قیمت شدید اتریوم بوده است.یونی سواپ سهمی ۱۲ درصدی از ارزش کل قفل شده در دیفای دارد و ۹.۴۸ میلیارد دلار از این توکن در قراردادهای هوشمند قفل شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارزش کل قفل شده دیفای همزمان با عرضه یونی سواپ v3 به 78 میلیارد دلار رسید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×