روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی پولکادات (dot) در 26 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ منتشر شد.

تحلیل قیمتی پولکادات (dot) در 26 اردیبهشت

[…]

نوشته تحلیل قیمتی پولکادات (DOT) در ۲۶ اردیبهشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی پولکادات در ۲۶ اردیبهشتقیمت پولکادات (DOT) به سقف تاریخی خود نزدیک می شود و با توجه به نزدیک بودن راه اندازی پاراچین های این شبکه، خریداران امیدوارند که این رمزارز از تراز ۵۰ دلار عبور کند. در ادامه با تحلیل قیمتی پولکادات در ۲۶ اردیبهشت همراه ما باشید.به نظر می رسد که پولکادات در چند وقت اخیر کمی از آلتکوین های با ارزش بازار بالا مانند اتریوم و کاردانو جا مانده است و با اخبار خوبی که هم اکنون همراه دارد می تواند به سمت اهداف بالاتر خود گام بردارد.در ۲۴ ساعت گذشته قیمت این ارز دیجیتال ۱.۳ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۳۰ درصد پایین آمده است. در حال حاضر پولکادات در تراز ۴۶ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۴۳ میلیارد دلار در رتبه هشتم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.در نمودار ۴ ساعته، قیمت درون یک کانال صعودی معتبر قرار دارد که به تازگی از میدلاین آن به سمت پایین برگشته است.نمودار ۴ ساعته قیمت DOTبه طور کلی خریداران کنترل نسبی اوضاع را در دست دارند و اگر موفق به تثبیت قیمت در بالای سقف قبلی ایجاد شده در تراز ۵۰ دلار شوند اهداف بعدی ۶۰ دلار و ۷۵ دلار می باشند. با توجه به منطبق بودن مقاومت ۵۰ دلاری با میدلاین کانال و همچنین وجود عدم اطمینان در روند کوتاه مدت بیت کوین، ممکن است که برای گذشتن از این محدوده به زمان بیشتری نیاز باشد.در صورت افزایش یافتن عرضه ها نیز، نخستین حمایت در تراز ۴۲.۳ دلار قرار دارد و بعد از آن تراز ۳۹ دلار می تواند مانع از افت قیمتی بیشتر بشود.مادامیکه قیمت در بالای سطح ۲۶.۵ دلار قرار دارد دیدگاه بلند مدت صعودی است و هرگونه کاهش قیمت احتمالی را می توان به چشم فرصت خرید دید اما اگر معامله گر کوتاه مدت هستید و خرید خود را در قیمت های کنونی انجام می دهید، توصیه می شود که حتما برای معامله خود حد ضرر تعیین کنید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی پولکادات (dot) در 26 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×