روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین و معرفی 2 آلتکوین ناشناخته از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ منتشر شد.

پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین و معرفی 2 آلتکوین ناشناخته

[…]

نوشته پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین و معرفی ۲ آلتکوین ناشناخته اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آشنایی با ۲ آلتکوین پرپتانسیل و پیش بینی ادامه چرخه بیت کوینیک معامله گر برجسته بازار رمزارزها، دو آلتکوین انتخابی خود برای سرمایه گذاری در حال حاضر و پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین (Bitcoin) خود را به اشتراک می گذارد.در یک توییت جدید، این تحلیلگر رمزارز، معروف به کاپو (Capo)، به ۱۱۲۰۰۰ دنبال کننده خود می گوید که او آماده است تا شاهد رشد بسیار خوب توکن ورلد (WORLD) در مقابل اتریوم (Ethereum) باشد.“ورلد آماده یک برگشت قیمتی رو به بالا است.”نمودار قیمتی رمزارز ورلدکاپو همچنین شبکه فالا (Phala) را که یک پروتکل حفظ حریم خصوصی است و بر روی پلتفرم قرارداد هوشمند پولکادات (Polkadot) ساخته شده است، مورد توجه قرار می دهد.این تحلیلگر می گوید فالا در حال آماده سازی برای شروع روندی مانند روند کوآنت (Quant) است، پروژه ای که به دنبال تسهیل همکاری بین بلاکچین ها است. مطابق نمودار کاپو، روند قیمتی فالا یادآور روند قیمتی کوآنت قبل از پامپ شدن آن است.“روند قیمتی کوآنت را دیده اید؟ من یک نمودار می شناسم که هنوز روند خود را آغاز نکرده و دقیقاً به این شکل به نظر می رسد … و آن نمودار رمزارز فالا است!”مقایسه نمودار قیمتی فالا و کوآنتدر یک توییت جداگانه، کاپو همچنین ارزیابی خود را در مورد بیت کوین در مقابل عملکرد آلتکوین ها در کوتاه مدت نشان داد. این تحلیلگر معتقد است که بیت کوین برای مدت طولانی درجا خواهد زد و احتمالاً فرصتی را برای اتریوم فراهم می کند تا جایگاه بیت کوین را به عنوان بزرگترین رمزارز دنیا تصاحب کند. با این حال، کاپو پیش بینی می کند که بیت کوین بیش از ۴۰۰ درصد تا قبل از پایان سال افزایش قیمتی داشته باشد.“پس از این دوره تثبیت و درجا زدن، ما آخرین حماسه قیمتی را تا دسامبر مشاهده خواهیم کرد که در آن قیمت بیت کوین به بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. آلتکوین ها احتمالاً همچنان عملکردی بهتر از بیت کوین داشته باشند و احتمالاً تا قبل از پایان چرخه، بیت کوین جایگاه خود را از دست بدهد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین و معرفی 2 آلتکوین ناشناخته از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×