روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مصرف انرژی سیستم بانکداری بسیار بیشتر از بیت کوین است! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ منتشر شد.

مصرف انرژی سیستم بانکداری بسیار بیشتر از بیت کوین است!

[…]

نوشته مصرف انرژی سیستم بانکداری بسیار بیشتر از بیت کوین است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مصرف انرژی سیستم بانکداری بسیار بیشتر از بیت کوین استیک گزارش جدید نشان می دهد که سیستم بانکداری بیش از ۲ برابر بیت کوین (Bitcoin) انرژی مصرف می کند. نویسنده این تحقیق انرژی مورد استفاده برای استخراج بیت کوین را با انرژی مصرفی صنایع طلا و بانکداری مقایسه کرده است.گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) هفته گذشته گزارشی را با عنوان “در مورد مصرف انرژی بیت کوین: یک رویکرد کمی در خصوص یک پرسش ذهنی” منتشر کرد که در آن آمده است “این تحقیق یک رویکرد کمی را برای سنجش میزان مصرف انرژی BTC در مقایسه با دیگر صنایع به کار گرفته است.”در این تحقیق مصرف انرژی در سیستم بانکداری، طلا و بیت کوین مقایسه شده است. بر این اساس شبکه بیت کوین به طور متوسط سالیانه به ۱۱۳.۸۹ ترا وات ساعت انرژی نیاز دارد. این تخمین با در نظر گرفتن معیارهایی از جمله تقاضای ماینرها، مصرف دستگاه های ماینر، استخرهای ماینینگ و نودهای BTC انجام گرفته است.در حالی که این تحقیق برآورد کرده است که صنعت طلا به طور تقریبی ۲۴۰.۶۱ ترا وات ساعت در سال انرژی مصرف می کند، اما بزرگترین مصرف کنندگان انرژی در سیستم مالی بانک ها هستند. نویسنده تحقیق در این خصوص گفته است:“چهار بخش که نقشی کلیدی در مصرف انرژی الکتریکی سیستم بانکداری ایفا می کنند و اطلاعات کافی از آنها در اختیار داریم عبارتند از دیتا سنترهای سیستم بانکداری، شعبات بانک ها، خودپردازها و دیتا سنترهای مرتبط با شبکه کارت های بانکی.بر اساس تخمین های ما سیستم بانکداری به طور سالانه در حدود ۲۶۳.۷۲ ترا وات ساعت انرژی مصرف می کند.”در نتیجه گیری این تحقیق به ویژگی های بیت کوین که می تواند آزادی و استقلال مالی را برای مردم سراسر جهان به بار آورد نیز اشاره شده است. علاوه بر این، در این گزارش آمده است:“این شبکه می تواند با ایجاد موارد استفاده عالی برای انرژی های متناوب و اضافی، مزایای بسیاری را برای صنعت انرژی به همراه آورد. همچنین اگر پذیرش شبکه تضمین شود، شبکه بیت کوین بیش از پیش گسترش خواهد یافت.”نویسنده این تحقیق ضمن بیان اینکه مصرف انرژی الزاماْ چیز بدی نیست اشاره کرده است که انسان ها به یافتن فناوری های جدیدی که به انرژی های بسیار بیشتری نیاز خواهند داشت، ادامه می دهند. بیت کوین تنها مثالی دیگر از این رویه است. در انتها نیز نویسنده پرسش اصلی را بار دیگر مطرح کرده است:“آیا مصرف انرژی شبکه بیت کوین قابل قبول است؟ جواب ما به طور قطع بله است.”نظر شما در خصوص مصرف انرژی BTC چیست؟

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مصرف انرژی سیستم بانکداری بسیار بیشتر از بیت کوین است! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×