روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی پنکیک سوآپ (cake) _ فرصت‌ها را شکار کنید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ منتشر شد.

تحلیل قیمتی پنکیک سوآپ (cake) _ فرصت‌ها را شکار کنید

[…]

نوشته تحلیل قیمتی پنکیک سوآپ (CAKE) _ فرصت ها را شکار کنید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی پنکیک سوآپ (CAKE) در ۲۷ اردیبهشتبسیاری از تحلیلگران معتقدند که بازار ارزهای دیجیتال یک موج صعودی دیگر را در راه دارد و اصلاح های فعلی را می توان آخرین فرصت های ورود دانست. یکی از رمزارزهای محبوبی که حتما باید زیر نظر داشت پنکیک سوآپ است. در ادامه با تحلیل قیمتی پنکیک سوآپ (CAKE) در ۲۷ اردیبهشت همراه ما باشید.صرافی غیرمتمرکز پنکیک سوآپ که از ارزهای بر بستر زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می کند، توانسته است به رقیب خوبی برای یونی سوآپ تبدیل شود و اکنون با توجه به ۹.۸ میلیارد دلار سرمایه قفل شده آن در برابر ارزش بازار ۴.۵ میلیارد دلاری، گزینه جذابی برای سرمایه گذاری محسوب می شود.در دو هفته گذشته قیمت این ارز دیجیتال اصلاحی ۴۶ درصدی را تجربه کرده و اکنون از سقف تاریخی خود در تراز ۴۴ دلار، ۳۶ درصد فاصله گرفته است.در طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت ۱۲ درصد کاهش یافته و حجم معاملات ۴۵ درصد رشد داشته است. در حال حاضر کیک در در تراز ۲۷.۷ دلار معامله می شود و در رتبه ۴۱ بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.نمودار ۴ ساعته قیمت CAKEدر نمودار ۴ ساعته قیمت درون یک کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد و پس از پشت سر گذاشتن مقاومت ۲۸ دلاری می توان به شکست آن امیدوار بود. همچنین یک خط روند نزولی با شیب کم تر شکل گرفته است که به نظر می رسد گذشتن از آن کمی زمان بر خواهد بود.در صورت ادامه یافتن اصلاح و افزایش عرضه ها نخستین حمایت در تراز ۲۵ دلار قرار دارد و بعد از آن تراز ۱۹ دلار می تواند مانع از افت بیشتر بشود که در این محدوده می توان خریدهای خوبی را انجام داد و حد ضرر را نیز کمی پایین تر قرار داد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی پنکیک سوآپ (cake) _ فرصت‌ها را شکار کنید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×