روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " لیستی از پروژه های رمزارز برتر بازار برای سرمایه گذاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ منتشر شد.

لیستی از پروژه های رمزارز برتر بازار برای سرمایه گذاری

[…]

نوشته لیستی از پروژه های رمزارز برتر بازار برای سرمایه گذاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی تعدای از پروژه های رمزارز برتر بازار در حال حاضرالیوت وینمن (Elliot Wainman)، سرمایه گذار و تحلیلگر بازار رمزارزها، لیست پروژه های رمزارز برتر بازار و منتخب خود را برای ماه مه معریف می کند.در یک ویدئو جدید، وینمن ابتدا پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو (Cardano) را نام می برد.این معامله گر خاطر نشان می کند که ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که کاردانو در سایه محبوبیت اتریوم (Ethereum) رشد کند، که ناگزیر با هزینه های بالای کارمزد تراکنش همراه است.اگرچه قابلیت پشتیبانی از قرارداد هوشمند کاردانو تا ماه اوت آماده نخواهد شد، وینمن یادآوری می کند که با توجه به نگرانی در مورد چرخش تأثیرات محیطی رمزارزها، کاردانو می تواند به عنوان پاسخ برخی از مسائل انرژی درک شده در فناوری بلاکچین، مورد توجه قرار گیرد.“اکنون وقت آن است که کاردانو شروع به درخشش کند. کاردانو از بسیاری جهات محبوب ترین قاتل اتریوم است زیرا طرفداران متعصب، وفادار و فداکاری دارد…کاردانو مطمئناً در روندی صعودی قرار دارد و به عنوان یک واحد پول سبز در نظر گرفته می شود زیرا آنها از انرژی بسیار کمتری در حفظ بلاکچین کاردانو، نسبت به اکثر رمزارزها، استفاده می کنند.”دومین رمزارز این لیست، پولکادات (Polkadot)، رقیب دیگر اتریوم است، که وینمن خاطرنشان می کند این آلتکوین برای مدت طولانی ای است که در حال درجا زدن و تثبیت است. وینمن خاطرنشان می کند:“پاراچین های پولکادات که کمک می کنند تا قابلیت های قرارداد هوشمند را به بلاکچین برسد، در شرف راه اندازی هستند.”در مرحله بعدی، وینمن بلاکچین مقیاس پذیر کازموس (Cosmos) را مورد توجه قرار می دهد، که به گفته این تحلیلگر، در طی این چرخه صعودی بازار به اندازه مابقی بلاکچین های برتر رشد نکرده است.چهارمین دارایی در لیست وینمن، رمزارزی کمتر شناخته شده و پرپتانسیل با ارزش بازاری موچک به نام فری وی توکن (Freeway Token) است که دارایی بومی شبکه آیوبیت (AuBit) است. آیوبیت به بازرگانان و سرمایه گذاران اجازه می دهد تا دارایی های مصنوعی را به صورت غیرمتمرکز خریداری کنند.وی همچنین به رمزارزهای دیگری مانند کازوما (Kusama)، یرن.فایننس (yearn.finance)، اویلر (Oiler)، چین لینک (Chainlink) و ترا (Terra) در ادامه لیست اشاره می کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " لیستی از پروژه های رمزارز برتر بازار برای سرمایه گذاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×