روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " هدف کاردانو میلیاردها کاربر در سراسر جهان است نه فقط چند میلیون کاربر! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ منتشر شد.

هدف کاردانو میلیاردها کاربر در سراسر جهان است نه فقط چند میلیون کاربر!

[…]

نوشته هدف کاردانو میلیاردها کاربر در سراسر جهان است نه فقط چند میلیون کاربر! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

هدف بلاکچین کاردانو برای میلیاردها کاربر در سراسر جهانچارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، مدیرعامل اینپوت اوتپوت هنگ کنگ (IOHK) تأکید دارد که کاردانو برای خدمات دهی به میلیاردها کاربر در سراسر جهان ساخته شده است، نه فقط میلیون ها کاربر.در یک ویدیوی جدید، خالق کاردانو (Cardano) به ۴۲۹۷۰۰ دنبال کننده خود می گوید که انگیزه توسعه چهارمین دارایی دیجیتال بزرگ جهان بر اساس دو سوال اساسی است.“هدف کاردانو این است که بپرسد، کجا باید برویم؟ برای داشتن یک اکوسیستم با یک میلیارد کاربر، نه یک اکوسیستم با یک میلیون کاربر، چه باید بکنیم که بتوانیم به طور پایدار یک سیستم عامل مالی برای آن ها فراهم کنیم؟”با هدف کاردانو برای خدمت به بخش قابل توجهی از جمعیت جهانی، هاسکینسون از دلایل این پروژه برای طراحی دوباره مدل قراردادهای هوشمند از پایه و اساس، رونمایی کرد.“آنچه ما تصمیم گرفتیم انجام دهیم بازسازی کل مدل قرارداد هوشمند است. اولا، زیرا ایمن نیست و می توانید این موضوع را با میلیاردها دلار سرمایه مشتریان که به دلیل هک شدن برنامه های ایمن نشده، از دست رفته اند، ببینید. دوما، پایدار نیست: قابل پیش بینی بودن هزینه ها، هزینه های بالای کارمزد که برنامه ها دارند.”هاسکینسون همچنین تأکید می کند که مدل قرارداد هوشمند کاردانو به میلیون ها توسعه دهنده در سراسر جهان اجازه می دهد تا در توسعه اکوسیستم مشارکت کنند.“فقط ۸۰۰۰۰ توسعه دهنده سالیدیتی (Solidity) در جهان وجود دارد. اما ۲۵ میلیون توسعه دهنده در سراسر جهان وجود دارند که توسعه دهنده دات نت (Dot Net) و توسعه دهنده جاوا (Java) و غیره هستند. بنابراین چگونه می توانیم آن افراد را وارد این حوزه کنیم و آنها را به استفاده از ابزارها، تکنیک ها و زبان هایی که در طول ۴۰ سال گذشته نرم افزارهایی به ارزش کلی هزاران میلیارد دلار نوشته اند، وارد اکوسیستم کاردانو کنیم؟”در مورد ورود اخیر IOHK به آفریقا، هاسکینسون می گوید که پروژه آنها در این قاره تازه شروع شده است.“به دلیلی یک جنگ داخلی در اتیوپی، بیش از چهار سال زمان برد تا ما مذاکرات را تکمیل کنیم. علی رغم آن، ما توانستیم معامله ای را برای پنج میلیون نفر ببندیم که کاربران آن می تواند به بیش از ۲۰ میلیون نفر نیز برسد، که آن را یکی از بزرگترین معاملات منفرد در صنعت ما می کند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هدف کاردانو میلیاردها کاربر در سراسر جهان است نه فقط چند میلیون کاربر! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×