روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 28 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 28 اردیبهشت

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم – ۲۸ اردیبهشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم – ۲۸ اردیبهشتاتریوم (Ethereum) سطح حمایتی کلیدی ۳۱۲۰ دلار را حفظ کرده است. قیمت این رمزارز در حال تثبیت جایگاه خود است و به نظر می رسد که به زودی تراز مقاومتی ۳۵۰۰ دلار را از پیش روی خود بر خواهد داشت. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم در ۲۸ اردیبهشت خواهیم پرداخت.اتریوم توانسته است جایگاه خود را بالاتر از ترازهای حمایتی ۳۱۲۰ و ۳۲۰۰ دلار حفظ کند. با این حال قیمت این رمزارز همچنان پایین تر از تراز ۳۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته باقی مانده است.در چارت ۱ ساعته اتریوم می توان یک شکست مقاومتی به بالای خط روند نزولی با مقامتی در نزدیکی تراز ۳۳۸۰ دلار را مشاهده کرد. احتمال می رود که این رمزارز در حال تشکیل یک الگوی کف دوقلو در نزدیکی ناحیه ۳۱۲۵ دلار باشد.روند نزولی اتریوم به زیر تراز ۳۵۰۰ دلار ادامه یافته است اما همچنان وضعیت باثباتی را بالاتر از ناحیه ۳۱۲۰ دلار حفظ کرده است. فروشندگان دو بار تلاش کرده اند سطوح حمایتی ۳۱۲۰ و ۳۱۰۰ دلار را رو به پایین بشکنند، اما در انجام این کار ناتوان بوده اند.اینطور به نظر می رسد که اتریوم، همچون بیت کوین، در حال تشکیل یک کف دوقلو در نزدیکی ناحیه ۳۱۲۵ دلار است. پایین ترین سطح قیمت ثبت شده در حرکت قیمت اخیر اتریوم در نزدیکی تراز ۳۱۲۷ دلار ثبت شده است. اما پس از آن اتر یک بازیابی قیمت عالی را تجربه کرده است. اتریوم در روند بازیابی خود سطح مقاومت ۳۳۰۰ دلار را از پیش رو برداشت و به بالاتر از سطح ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۳۸۸۵ دلار به نوسان پایین ۳۱۲۷ دلار، حرکت کرد.همچنین می توان در چارت یک ساعته، شکستی مقاومتی به بالای یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی در نزدیکی تراز ۳۳۸۰ دلار را مشاهده کرد. هرچند این رمزارز همچنان با فاصله زیاد پایین تر از تراز ۳۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته جای خوش کرده است.تحلیل قیمت ۱ ساعته اتریوم (Ethereum)اتریوم برای ادامه حرکت صعودی خود باید از مقاومت تراز ۳۴۵۰ دلار عبور کند. با این حال اولین مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۳۵۰۰ دلار و سطح ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۳۸۸۵ دلار به نوسان پایین ۳۱۲۷ دلار، قرار دارد. اگر که الگوی کف دوقلو واقعاً تحقق یابد، قیمت اتریوم خواهد توانست به بالای تراز ۳۵۰۰ دلار راه یابد.پس از آن خریداران باید با مقاومت ایجاد شده در تراز ۳۶۰۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته، جایی که فروشندگان دست بالاتر را در اختیار دارند، روبرو شوند.روند نزولی اتریوم در چه صورت ادامه می یابداگر که اتریوم در عبور از ترازهای ۳۴۵۰ و ۳۵۰۰ دلار ناتوان ظاهر شود می توان انتظار داشت که یک افت قیمت دیگر را شاهد باشیم. اولین تراز حمایتی در صورت آغاز یک حرکت نزولی در تراز ۳۳۵۰ دلار و خط روند نزولی شکسته شده ظاهر خواهد شد.اما پس از آن دو تراز ۳۳۰۰ و ۳۱۲۵ دلار ترازهای حمایتی اصلی اتریوم به حساب خواهند آمد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 28 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×