روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی سلر (celr) در 28 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ منتشر شد.

تحلیل قیمتی سلر (celr) در 28 اردیبهشت

[…]

نوشته تحلیل قیمتی سلر (CELR) در ۲۸ اردیبهشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی سلر در ۲۸ اردیبهشتبه تازگی پروژه های لایه دوم مانند متیک مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته اند و به همین سبب سلر نتورک (CELR) نیز می تواند رشد خوبی را تجربه کند بنابراین باید آن را در واچ لیست خود برای موج صعودی بعد قرار داد. در ادامه با تحلیل قیمتی سلر در ۲۸ اردیبهشت همراه ما باشید.در نمودار روزانه نیز افزایش حجم معاملات سلر به خوبی قابل مشاهده است که نشان می دهد این ارز دیجیتال همچنان پتانسیل صعود دارد.در طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت سلر ۳.۷ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۴۸ درصد پایین آمده است. در حال حاضر این ارز دیجیتال در تراز ۰.۰۵۲ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۲۸۹ میلیون دلار در رتبه ۱۶۳ بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.در نمودار ۴ ساعته قیمت درون یک کانال صعودی قرار دارد و فاصله چندانی نیز از کف آن نگرفته است. از طرف دیگر یک خط روند نزولی ایجاد شده است که تا به حال ۴ بار مانع افزایش قیمت شده است و با توجه به تراکم فعلی در صورت شکست مثلث، قیمت می تواند سقف تاریخی خود را نیز بشکند.نمودار ۴ ساعته قیمت CELRنخستین مقاومت پیش رو در تراز ۰.۰۶ دلار قرار دارد که در صورت شکست خط روند نزولی امکان پولبک به آن وجود دارد و می تواند نقطه خرید مناسبی برای یک پله ورود باشد. مقاومت بعدی سطح ۰.۰۷۵ دلار می باشد که اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این تراز بشوند یک الگوی کف دو قلو ایجاد می شود با هدف ۰.۱۲۰ دلار اما هنوز برای پیش بینی چنین حرکتی زود است.از طرف دیگر مهم ترین سطح حمایتی، ۰.۰۴ دلار می باشد که این تراز نیز می تواند برای ورود مناسب باشد به شرط این که حد ضرر خود را کمی پایین تر از آن قرار دهید.فراموش نکنید که روند حرکتی این رمزارز نیز مانند سایر آلتکوین ها تا حد زیادی به بیت کوین بستگی دارد بنابراین بهتر است که در تحلیل های خود قیمت بیت کوین را نیز در نظر داشته باشید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی سلر (celr) در 28 اردیبهشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×