روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آمادگی کوزاما برای راه اندازی پاراچین ؛ توسعه پولکادات به مراحل پایانی رسید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ منتشر شد.

آمادگی کوزاما برای راه اندازی پاراچین ؛ توسعه پولکادات به مراحل پایانی رسید

[…]

نوشته آمادگی کوزاما برای راه اندازی پاراچین ؛ توسعه پولکادات به مراحل پایانی رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

توسعه پولکادات به مراحل پایانی رسیدگاوین وود (Gavin Wood)، رئیس بنیاد وب ۳ (Web3 Foundation)، با انتشار بیانیه ای جدید عنوان کرده است که کوزاما (Kusama) به زودی اولین حراجی پاراچین خود را آغاز خواهد کرد و از این گفته ها اینطور به نظر می رسد که توسعه پولکادات (Polkadot) به مراحل پایانی خود نزدیک می شود.کوزاما را می توان به عنوان برادر کوچکتر و وحشی تر پولکادات معرفی کرد. در حالی که بیشتر بلاکچین ها برای اثبات و آزمایش کارایی خود از تستنت ها (Testnet) یا شبکه های آزمایشی با توکن ها یا کوین های بی ارزش استفاده می کنند، بنیاد وب ۳ از کوزاما (KSM) به عنوان یک شبکه با واحد پول واقعی برای آزمایش ساختار شبکه پولکادات و به روزرسانی هایی که بعداً به آن اضافه خواهند شد بهره گرفته است.در واقع این به روزرسانی که قابلیت اجرای زنجیره های جانبی یا پاراچین ها (Parachains) را به کوزاما اضافه می کند، عامل اصلی جذب سرمایه گذاران و توسعه دهندگان به پولکادات نیز خواهد بود. پاراچین ها به صورت مرتب پیام هایی را به ریلی چین یا زنجیره اصلی ارسال می کنند تا تراکنش ها را کاملاً نهایی سازی کنند. گاوین وود در پست خود نوشته است:“زمانی می توان انتظار داشت پاراچین های پولکادات راه اندازی شود که این دو مورد محقق شوند: اول، یک حراج خارجی به طور سراسری روی تمام لاجیک ها انجام گیرد. دوم، شبکه قناری (Canary) کوزاما باید با اجرای حداقل یک حراج موفق توأم با وام های جمعی و راه اندازی یک پاراچین کاربردی، ثابت کند که لاجیک های جدید در دنیای واقعی درست کار می کنند.”حق استفاده از پاراچین ها به طور انحصاری به پروژه های اعطا خواهد شد که در حراج های تکرار شوند شرکت کرده و برنده شوند. در این حراج ها از توکن های دات (DOT) به عنوان واریزی، استفاده خواهد شد و در انتهای دوره اجاره پاراچین ها این مبلغ به صاحبان آن بازگردانده خواهد شد. برندگان این حراجی ها خواهند توانست رویکردی را که فکر می کنند مناسب تر است برای پاراچین در پیش گیرند، برای مثال کارمزد بیشتری را نسبت به حالت معمول دریافت کنند یا اینکه هزینه کارمزد را کاهش دهند یا حتی کارمزدی از کاربران خود دریافت نکنند.مقاومت پولکادات و کوزاما در ریزش بازارطی هفته گذشته بیشتر رمزارزها روندی نزولی را در پیش گرفتند و ریزش های سنگینی را متحمل شدند. برای مثال، بیت کوین ۲۳.۱ درصد ریزش داشت و قیمت اتریوم نیز ۲۰.۲ درصد کاهش یافت. بیشتر آلتکوین ها نیز مسیر مشابهی را طی کردند اما برخی از آنها همچون پولکادات و کوزاما از این قاعده مستثنی بودند.در حالی که پولکادات با رشد ۱.۷ درصدی به زحمت توانست سوددهی را برای دارندگان خود به همراه داشته باشد، کوزاما یکی از بهترین عملکردها را داشت و با رشدی ۳۵.۸ درصدی و صعود به تراز ۶۰۰ دلار در ۱۵ می، رکورد قیمتی جدیدی را از خود به جای گذاشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آمادگی کوزاما برای راه اندازی پاراچین ؛ توسعه پولکادات به مراحل پایانی رسید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×