روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آمادگی بایننس کوین و 4 آلتکوین دیگر برای ادامه روند صعودی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ منتشر شد.

آمادگی بایننس کوین و 4 آلتکوین دیگر برای ادامه روند صعودی

[…]

نوشته آمادگی بایننس کوین و ۴ آلتکوین دیگر برای ادامه روند صعودی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ادامه روند صعودی بایننس کویناستراتژیست و معامله گر بازار رمزارزها، اسکات ملکر (Scott Melker) می گوید که او انتظار دارد بایننس کوین (Binance Coin) و چهار رمزارز پرطرفدار دیگر پس از نشان دادن علائمی از ادامه روند صعودی خود، به زودی شروع به رشد کنند.در ویدیو بررسی استراتژی جدید، ملکر به دنبال کنندگان خود می گوید که او رمزارز بایننس کوین را تحت نظر گرفته است زیرا معتقد است که این توکن صرافی بایننس (Binance) ممکن است بیش از ۸۰ درصد از قیمت فعلی خود در محدوده ۵۴۲.۱۸ دلار افزایش یابد.“ادامه روند به زودی شروع خواهد شد. هدف قیمتی ما ۱۰۰۰ دلار است.”این معامله گر همچنین در حال بررسی راه حل مقیاس بلاکچین پولیگان (Polygon) یا همان متیک (MATIC) است، که به گفته وی احتمالاً روند صعودی خود را با حمایت بنیادین قوی خود ادامه خواهد داد.“حجم دوباره در حال افزایش است و روند ادامه دارد.این اتفاق به خاطر حمایت بنیادین و خبرهای بنیادی خوب پروژه است. آنها مقدار خیلی زیادی TVL (ارزش کل قفل شده) دارند. مردم از آن استفاده می کنند. این پروژه بسیاری از مشکلات را حل می کند و یک راه حل لایه ۲ (layer 2 solution) است.”یکی دیگر از پروژه های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) که در لیست ملکر قرار دارد، بستر سرمایه گذاری جمعی پولکا استارتر (Polkastarter) است. به گفته این معامله گر، او انتظار دارد که این رمزارز پس از شکست مقاومت در جفت بیت کوینی خود (POLS/BTC)، یک رالی عظیم را شروع کند.“پولکا استارتر شگفت انگیز به نظر می رسد. شکست مقاومت، بازگشت و آزمایش مجدد محدوده برای حمایت، افزایش حجم معاملات. این رمزارز باید مطمئناً بالا برود.”سازنده بازار خودکار (AMM)، سوشی سوآپ (SushiSwap) نیز در لیست ملکر است. این تحلیلگر، سطح کلیدی خرید سوشی را ترسیم می کند و یک سقف تاریخی جدید در محدوده ۲۳.۴۰ دلار را هدف قرار می دهد.“مقاومت به زیبایی شکسته شده است… و به نظر من برای شروع روند قیمت بایستی بالای تراز ۱۸.۳۴۶ دلاری تثبیت شود. در غیر این صورت، اگر دوباره کاهش یافت، محدوده ۱۵.۱۷۰ دلار مناسب خرید است.”آخرین پروژه، شبکه اوراکل غیر متمرکز چین لینک (Chainlink) است. ملکر می گوید چین لینک در برابر بیت کوین (LINK/BTC) صعودی به نظر می رسد و در حال آماده شدن برای رسیدن به اهداف ۰.۰۰۱ BTC، سپس ۰.۰۰۱۲ و ۰.۰۰۱۶ BTC از ارزش فعلی خود در محدوده ۰.۰۰۰۸۵ BTC است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آمادگی بایننس کوین و 4 آلتکوین دیگر برای ادامه روند صعودی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×