روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سقوط قیمت بیت کوین به زیر تراز 40000 هزار دلار با افزایش ورودی صرافی ها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ منتشر شد.

سقوط قیمت بیت کوین به زیر تراز 40000 هزار دلار با افزایش ورودی صرافی ها

[…]

نوشته سقوط قیمت بیت کوین به زیر تراز ۴۰۰۰۰ هزار دلار با افزایش ورودی صرافی ها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سقوط قیمت بیت کوین به زیر تراز ۴۰۰۰۰ دلارجریان بالای ورود بیت کوین (Bitcoin) به صرافی های ارز دیجیتال متمرکز همزمان با سقوط قیمت این رمزارز به زیر تراز ۴۰۰۰۰ دلار به افزایش ذهنیت نزولی از بازار رمزارز در فضای مجازی منجر شده است.جریان ورودی بیت کوین به صرافی های ارز دیجیتال متمرکز افزایش یافته است و این امر گمانه زنی ها در خصوص افزایش روند نزولی در بازار رمزارزها و از دست رفتن یکباره سرمایه سرمایه گذاران را افزایش داده است.لکس مسکووسکی (Lex Moskovoski)، رئیس ارشد اطلاعات مسکووسکی کپیتال (Moskovoski Capital)، داده هایی را به اشتراک گذاشته که نشان می دهند در تاریخ ۱۸ می و تنها طی یک ساعت ۲۲۹۱۷ بیت کوین به صرافی های ارز دیجیتال انتقال یافته است. مسکووسکی به این نکته اشاره کرده که این مقدار ورودی بیت کوین (در چارت ساعتی) از مارس ۲۰۲۰ یا پنجشنبه سیاه تا کنون بی سابقه بوده است.حجم معاملات BTC در صرافی هامعمولاً در زمان انتقال رمزارزها به خارج از صرافی های ارز دیجیتال اینطور تصور می شود که دارایی ها برای امنیت بیشتر به کیف پول های سرد انتقال یافته اند یا اینکه برای کسب سود به پروتکل های دیفای (DeFi) واریز شده اند. اما انتقال دارایی های دیجیتال به صرافی های متمرکز اینطور تفسیر می شود که معامله گران به دنبال فروش ارزهای دیجیتال خود هستند.داده های پردازش شده از سوی گلسنود (Glassnode)، شرکت تحلیلی داده های درون زنجیره ای، نشان دهنده آن است که طی ۲ روز گذشته جریان ورودی بیت کوین به بایننس (Binance)، صرافی ارز دیجیتال پیشرو، به بیشترین میزان خود رسیده است. این داده ها توسط ویلیام کلمنت سوم (William Clemente III)، تحلیل گر رمزارز، در توییتر به اشتراک گذاشته شده است و به افزایش گمانه زنی ها در خصوص روند نزولی بازار منجر شد.میزان خالص ورودی BTC به صرافی بایننساین نمودار نشان می دهد که تقریباً ۳۵۰۰۰ بیت کوین با ارزش تقریبی ۱.۴ میلیارد دلار طی ۴۸ ساعت گذشته به بایننس واریز شده است.با این حال برخی از تحلیلگران با وجود رسیدن قیمت بیت کوین به زیر تراز ۴۰۰۰۰ دلار دلایلی را برای ادامه روند صعودی مطرح کرده اند. لارک دیویس (Lark Davis)، تحلیلگر پر طرفدار، به این موضوع اشاره کرده است که حرکت قیمت بیت کوین طی ۱۴ روز گذشته شاخص قدرت نسبی را به ناحیه اشباع فروش سوق داده و این امر از مارس ۲۰۲۰ تا کنون برای اولین بار رخ داده است. این موضوع می تواند پیشنهاد دهنده رسیدن بیت کوین به کف قیمتی خود باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سقوط قیمت بیت کوین به زیر تراز 40000 هزار دلار با افزایش ورودی صرافی ها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×