روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 7 آلت کوین پرپتانسیل آماده انفجار قیمتی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ منتشر شد.

7 آلت کوین پرپتانسیل آماده انفجار قیمتی

[…]

نوشته ۷ آلت کوین پرپتانسیل آماده انفجار قیمتی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۷ آلت کوین پرپتانسیل که آماده انفجار قیمتی هستندمایکل ون دو پوپ، تحلیل گر و معامله گر معروف رمزارزها ۷ آلت کوین پرپتانسیل را که دست کم گرفته شده اند معرفی نموده است. وی در توئیتی از بررسی حرکت قیمتی پلتفرم قراردادهای هوشمند سولانا در مقابل بیت کوین می گوید.سولانا (Solana)این استراتژیست می گوید که جفت ارز سولانا (SOL)/بیت کوین آماده شتابگیری ۱۸ درصدی از قیمت فعلی خود یعنی از ۰.۰۰۱۱۹ به ۰.۰۰۱۴۶ بیت کوین می باشد.“قطعا یکی از قوی ترین ارزهای اخیر سولانا بوده و با حفظ موقعیت خود در ناحیه حساس حمایتی، باور دارم که روند صعودی آن ادامه دار خواهد بود.”کایلین (Kylin)دومین رمزارز آماده رشد به عقیده مایکل ون دو پوپ، کایلین (KYL) می باشد که بعد از یک روند کاهشی تا تراز ۰.۸ دلار، ۵۶% رشد خواهد کرد.“این ارز تقریبا در کف قیمت خود بوده و می توانیم آماده رشد قیمتی آن تا تراز ۱.۲۵ دلار باشیم.”آواکس (AVAX)رمزارز بعدی در جفت ارز بیت کوین/آواکس، پلتفرم قرارداد هوشمند آوالانژ می باشد. به عقیده این معامله گر، این جفت ارز با ۲۵% رشد،از ناحیه مقاومت ۰.۰۰۰۸ به سوی هدف بعدی خود در تراز ۰.۰۰۱ بیت کوین حرکت خواهد کرد.“این ارزدیجیتال نیز آماده موج افزایشی جدید بوده و با شکست ناحیه مقاومت در تراز ۸۰،۰۰۰ ساتوشی به ناحیه مقاومت جدید خود، یعنی ۱۰۰،۰۰۰ ساتوشی خواهد رسید.”وی چین (VCHAIN)رمزارز بعدی که در مدار این تحلیل گر قرار گرفته، پروتکل مدیریت زنجیره ای وی چین می باشد که در یک ناحیه مقاومت کلیدی در مقابل بیت کوین قرار گرفته است.“مقاومت این رمزارز مرا شگفت زده کرد. زیرا فکر می کردم که پس از فشارهای اخیر، موفق به حفظ موقعیت خود در ناحیه مقاومت فعلی نباشد. توجه کنید که وی چین باید از تراز ۳۹۰ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۰۳۹ بیت کوین) عبور کند تا بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد.”هولوچین (Holochain)پنجمین کوین، پلتفرم هاستینگ غیرمتمرکز هولوچین (HOT) می باشد. مایکل پیش بینی می کند که هات کوین قبل از اینکه به رشد ۱۲۵ درصدی خود برسد، به ناحیه حمایت کلیدی خود نزول خواهد کرد.“ارز هات احتمال نزول به تراز ۰.۰۰۸ دلار را دارد، اما دوران شکوفایی آن نیز نزدیک است.”بپرو (BEPRO)ششمین رمزارز در لیست مایکل، پروتکل شبکه کدگذاری بپرو است. این معامله گر می گوید که جفت ارز بپرو/بیت کوین به سرعت رو به رشد است.“بعد از صعود به بالای ناحیه مقاومت ۳۰۰۰ تا ۳۲۰۰ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۳۲-۰.۰۰۰۰۳ بیت کوین)، بپرو تا تراز ۴۶۰۰ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۴۶ بیت کوین) رشد خواهد نمود.”سووآیپ (Swipe)آخرین کوین در لیست مایک ون دو پوپ جفت ارز سووآیپ/بیت کوین می باشد. وی اعتقاد دارد که این رمزارز آماده صعود از تراز ۰.۰۰۰۰۸۵ به تراز ۰.۰۰۰۳۵ بیت کوین می باشد که نشان دهنده رشد ۳۸۵ درصدی آن است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 7 آلت کوین پرپتانسیل آماده انفجار قیمتی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×