روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " همکاری ریپل با بزرگترین بانک مصری می‌تواند بر روند قیمتی xrp تاثیرگذار باشد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ منتشر شد.

همکاری ریپل با بزرگترین بانک مصری می‌تواند بر روند قیمتی xrp تاثیرگذار باشد

[…]

نوشته همکاری ریپل با بزرگترین بانک مصری می تواند بر روند قیمتی XRP تاثیرگذار باشد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

همکاری ریپل با بزرگترین بانک مصریدر حالی که ریپل (Ripple) به نبرد قانونی خود با سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ادامه می دهد، امروز خبر همکاری ریپل با بزرگترین بانک مصری منتشر شد تا توکن XRP برای سرمایه گذاران بیش از پیش جذاب شود.به نظر می رسد که بانک ملی مصر (NBE) پس از امضای توافق اولیه در فوریه ۲۰۲۰، قصد دارد که پرداخت های برون مرزی از امارات متحده عربی را به کمک شبکه ریپل پردازش نماید. بنابراین از این پس، از توکن XRP برای برای پرداخت حواله بین امارات و مصر نیز استفاده خواهد شد.ارائه دهنده خدمات مالی مستقر در امارات متحده عربی نیز صرافی بین المللی لولو (LuLu) می باشد که پیش تر قرارداد همکاری خود را با ریپل امضا کرده بود.مصر پس از هند، چین، مکزیک و فیلیپین پنجمین گیرنده بزرگ حواله است که فقط در سال گذشته بیش از ۲۴ میلیارد دلار پرداختی داشته است و این خبر همکاری می تواند تاثیر به سزایی در بهبود کارایی ریپل نیز داشته باشد.هشام السافتی، مدیر امور مالی بین الملل بانک ملی مصر اظهار داشت:“ما بسیار هیجان زده هستیم که از همکاری جدید خود با ریپل و لولو خبر می دهیم. این مشارکت برای ایجاد اتحاد های جدید در بازارهای گسترده تر به همراه کاهش هزینه و زمان ادغام سریعتر، به بهبود کارایی کلی هر دو طرف کمک خواهد کرد.”در ۲۴ ساعت گذشته قیمت ریپل ۱۴ درصد کاهش یافته است که نشان می دهد جو روانی بازار اجازه نداده است که خبر یاد شده تاثیری در قیمت این ارز دیجیتال داشته باشد.هم اکنون ارز دیجیتال XRP در تراز ۱.۲۷ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۴۹ میلیارد دلار در رتبه هفتم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد و حال باید دید که بیت کوین می تواند به روند صعودی خود بازگردد و سایر آلتکوین ها را با خود بالا بکشد یا خیر.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " همکاری ریپل با بزرگترین بانک مصری می‌تواند بر روند قیمتی xrp تاثیرگذار باشد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×