روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مبدل کاردانو برای پروژه های اتریوم محور به زودی راه اندازی می شود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ منتشر شد.

مبدل کاردانو برای پروژه های اتریوم محور به زودی راه اندازی می شود

[…]

نوشته مبدل کاردانو برای پروژه های اتریوم محور به زودی راه اندازی می شود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مبدل کاردانو برای انتقال از اتریومشرکت توسعه دهنده کاردانو (Cardano)، اینپوت اوتپوت گلوبال (Input Output Global)، در حال آماده سازی برای راه اندازی مبدلی است که امکان همکاری بین شبکه اتریوم (Ethereum) و کاردانو را فراهم می کند. مبدل کاردانو به زودی با شبکه اختصاصی خود شروع به فعالیت می کند.در اطلاعیه جدید، اینپوت اوتپوت گلوبال اعلام کرد که این توسعه به کاربران امکان می دهد توکن های پشتیبانی شده اتریوم با نام ای آر سی-۲۰ (ERC-20) را با توکن های ویژه مبتنی بر کاردانو عوض کنند.“برای صادرکنندگان توکن (سازمانهایی که مایل به مهاجرت توکن های خود به کاردانو هستند) و کاربران آنها (دارندگان رمزارز) ابزاری طراحی شده است تا بتوانند با استفاده از آن به راحتی توکن های خود را از شبکه ERC-20 اتریوم به شبکه کاردانو منتقل کنند.”براساس اظهارات این شرکت، قابلیت تبدیل دو طرفه به کاربران امکان می دهد تا توکن های ERC-20 را به شبکه کاردانو منتقل کنند بدون اینکه ارزش یا عملکرد آنها از بین برود. این مبدل همچنین به کاربران امکان می دهد تا توکن ها را به بلاکچین اتریوم منتقل کنند.“پس از استقرار، کاربران رمزهای پشتیبانی شده اتریوم می توانند آنها را از شبکه شلوغ اتریوم به شبکه کاردانو بیاورند و از ظرفیت معاملات این شبکه و هزینه های کمتر کارمزد بهره مند شوند. در حالی که از امنیت بیشتر، کاهش هزینه ها و قابلیت انتقال شبکه ای و همکاری برخوردار هستند.”اولین شریکی که اینپوت اوتپوت گلوبال در ابتدا از آن پشتیبانی خواهد کرد، شبکه هوش مصنوعی غیرمتمرکز سینگیولریتی نت (SingularityNET)، با نماد AGI است.“مبدل ERC-20 توکن جدید سینگیولریتی نت به نام AGIX را معرفی می کند که استقرار آن اولین نقطه عطف در برنامه مهاجرت این پروژه به شبکه کاردانو است. شبکه آزمایشی اولیه به شما امکان می دهد هنگام کار با توکن های AGIX در شبکه های آزمایشی کاردانو و اتریوم، روند مهاجرت این پروژه را ارزیابی کنید.”طبق اطلاعات اعلام شده از طرف اینپوت اوتپوت گلوبال، مبدل ERC-20 به زودی در یک شبکه آزمایشی اختصاصی مستقر خواهد شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مبدل کاردانو برای پروژه های اتریوم محور به زودی راه اندازی می شود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×